Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NC+ GO jaki minimalny pakiet telewizyjny do założenia konta


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

NC+ GO jaki minimalny pakiet telewizyjny do założenia konta

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, ostatnio chciałem założyć rodzicom konto NC+ Go, jednak nie udało się. Jaki jest minimalny pakiet telewizyjny, żeby była możliwość założenia tam konta? Wpisywałem, wszystkie dane poprawnie. Rodzice mają w Orange telefon stacjonarny, internet stacjonarny, telewizję i 2 numery komórkowe (ale to wszystko poza telewizją raczej nie ma znaczenia).

 

Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

NC+ GO jaki minimalny pakiet telewizyjny do założenia konta

To wersji na 20h w miesiącu wystarczy dowolny z pakietów nc+. Do rejestracji potrzebny jest identyfikator usługi TV (jest na wyciągu z umowy) ew. do uzyskania na BOK.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

NC+ GO jaki minimalny pakiet telewizyjny do założenia konta

To nie wiem w czym był problem. Wybrałem przy rejestracji: TV Orange, wpisałem PESEL taty, identyfikator usługi TV, e-mail, jednak nie mogłem przejść dalej. Będę musiał poprosić rodziców znowu o dane i sprawdzić jeszcze raz.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

NC+ GO jaki minimalny pakiet telewizyjny do założenia konta

Problemów może być wiele, moje propozycje do sprawdzenia:
1) sprawdzenie ostatniego rachunku czy na pewno jest pozycja rozliczenie dodatkowe i jest tam jakiś pakiet z plusem w nazwie
2) sprawdzenie ostatniego aneksu/ostatniej umowy czy jest tam PESEL Twojego taty (czasem niektórzy abonenci nie mają numeru PESEL w systemach Orange co może powodować problem, to można też sprawdzić na BOK)
3) pakiet nc+ został zakupiony niedawno (aktywacja dostępu może potrwać do 45 dni od aktywacji pakietu na dekoderze)

A jak brak pomysłu to też trzeba zgłaszać do Orange http://orange.pl/kontakt

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

NC+ GO jaki minimalny pakiet telewizyjny do założenia konta

Pakiet NC+ jest jakoś powiązany z telewizją Orange? Bo rodzice mają telewizję Orange i nie wiem jakie jest to powiązanie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

NC+ GO jaki minimalny pakiet telewizyjny do założenia konta

Telewizję Orange można mieć na 3 sposoby:
- podstawa w pakiecie (pakiet Podstawowy/Optymalny) - to nie uprawnia do nc+go
- pakiety dodatkowe z oferty Orange TV (Bogaty, Maksymalny) - to nie uprawnia do nc+go
- pakiety dodatkowe z oferty nc+ (np. Start+, Extra+, Comfort+ i inne starsze) - to uprawnia do nc+go

Po rachunku można to zobaczyć (rozliczenie dodatkowe).