Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

Witam. Kilka miesięcy nie używałam dekodera. Dziś włączyłam go, włączyła się aktualizacja dekodera, dekoder uruchomił się, poczym pojawił się komunikat "Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów. Przejdź na kanał 1 i poczekaj na nim kilkanaście minut." Czekałam ok. godziny i nic. Wyłączyłam dekoder, zrestartowałam liveboxa, poczekałam na połączenie z internetem, znowu włączyłam dekoder i nadal stoi tak ponad pół godziny i nic...
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt lub pobierz aplikację mój funbox ze sklepu Google play

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt lub pobierz aplikację mój funbox ze sklepu Google play
Anonim

Nie dotyczy

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

Jaki masz dekoder ? Spróbuj zresetować ustawienia dekodera.


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

Jeżeli sprawa nadal jest aktualna polecam kontakt z pomocą techniczną. Możemy odświeżyć uprawnienia z naszej strony i przy okazji sprawdzić czy wszystko jest OK.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

Problem został już rozwiązany. Reset liveboxa i dekodera nic nie pomogły.  Odświeżenie uprawnień przez konsultanta, z którym rozmawiałam nie było również skuteczne. Wymagana była jeszcze dodatkowa interwencji informatyków.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Wymagane jest odświeżenie uprawnień do posiadnych kanałów

@werix8 Skoro to kontakt z BOK i przekazanie sprawy informatykom, pomogło, oznaczam wpis @Piotrekk85 jako rozwiązanie, on zaproponował to jako pierwszy. Szczęśliwy mężczyzna