Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączyli kanał DA VINCI z oferty satelitarnej - czy przysługuje wypowiedzenie umowy?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Wyłączyli kanał DA VINCI z oferty satelitarnej - czy przysługuje wypowiedzenie umowy?

Znikł, wyłączyli  kanał DA VINCI z oferta satelitarna tej na usługi Canal+ i Orange TV też.Czy przysługuje z tego względu wypowiedzenie i rozwiązanie umowy

 

 

 

__________________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wyłączyli kanał DA VINCI z oferty satelitarnej - czy przysługuje wypowiedzenie umowy?

@Henryk12 sprawdź w umowie, jakie kanały masz gwarantowane. Jeżeli wyłączony kanał był w ofercie gwarantowanej, to możesz wypowiedzieć umowę bez ponoszenia kary umownej zacwcześniwjsze zerwanie umowy. Jeżelj kanał nie jest w ofercie kanałów gwarantowanych, to zerwanie umowy wiąże się z poniesieniem kary umownej.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Wyłączyli kanał DA VINCI z oferty satelitarnej - czy przysługuje wypowiedzenie umowy?

No niestety jest on niegwarantowany ten DA VINCI, więc chyba nic z tego nie będzie, ale nie załączyli mi prawie miesiąc od podpisania umowy CANAL+4K ULTRA HD i dalej nie działa, a mam to w umowa i dodatkowo płatny,

tak to jest kanały znikają z oferta nic nie dają w zamian, do tego co masz na umowa nie uruchamiają z jej podpisaniem i w ciągu 14 dni i upominaj i czekaj miesiącami i uruchomią lub nie. 

30 dni mija nie świadczą w sposób ciągły lub nie uruchomią wcale od podpisanie umowa, natychmiastowe zerwanie umowy następuje bez żadne konsekwencje.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wyłączyli kanał DA VINCI z oferty satelitarnej - czy przysługuje wypowiedzenie umowy?

@Henryk12  niestety nie.. Zmiany programów są wpisane w regulaminy usług. Nie zależą od dystrybutorów, a od dostawców kanału. Warto zapytać dlaczego akurat ten wycofano.. Nic to jednak nie zmienia


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wyłączyli kanał DA VINCI z oferty satelitarnej - czy przysługuje wypowiedzenie umowy?

Tak jak mówi @ketrasaArtur  warto sprawdzić zapisy w umowie, jeśli miało się gwarantowany to umowę można wypowiedzieć, zakładam że część umów miała gwarantowany, a to na tej podstawie zakładam że ja na przykład miałem gwarantowany (co prawda w C+), a sąsiad już nie miał gwarantowanego (też w C+). Więc podobnie może być w ofercie sat od Orange.