Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ - karta nieaktywna, brak działania telewizji


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Canal+ - karta nieaktywna, brak działania telewizji

Witam 

Mam problem i oczywiście nikt na infolinii nie może pomóc odsyłają  mnie do salonu Orange salon do Canal+ i tak mam sobie chodzić od kajfasza do Annasza. A mianowicie sprawa dotyczy telewizji od rzekomego canal plus. 

w grudniu otrzymałam sms ze mam zwrócić urządzenie do Orange, gdyż najpierw po podpisaniu umowy z orange nie działał docelowy dekoder został mi wysłany kurierem drugi dekoder, który też nie działał. Po miesiącu doprosiłam się łaskawie o aktywację telewizji została ona aktywowana na pierwszym wysłanym do nas dekoderze, na drugim dalej nie działał. Tata udał się do salonu oddać dekoder ten drugi bo na nim wogóle telewizja nie działała dostał potwierdzenie zdawczo odbiorcze urządzenia tego drugiego.  Po zdaniu dekodera telewizja nadal działała na tym starym który miałam docelowo przypisany do mnie. Jakoś przed świętami włączam telewizor i działa. Super. Tymczasem w Sylwestra chcąc obejrzeć Sylwestra marzeń włączam telewizor i co spotykam się z informacją że karta nieaktywna status płatności sprawdzisz na canalplus.pl wszystko regularnie opłacone.- połączyłam się na czasie z konsultantem usłyszałam że jest juz 20:00 i nie jest wstanie mi pomóc przyjął zgłoszenie i że po 48 miał się ktoś ze mną skontaktować. Owszem Pan w niedziele po południu skontaktował sie ze mną z informacją że on nie widzi mojego numeru dekodera i karty w systemie i że nie jest w stanie mi pomóc. Poleca udac się do salonu. Poszłam zostałam odesłana do Canal plus, a canal plus odesłał mnie do orange i tak w kółko. dzisiaj wchodzę telewizor dalej nie działa. chce porozmwiać na czasie słyszę że awaria i mam pisać później. 

 

 

_________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12956
  • 53214
  • 617

Canal+ - karta nieaktywna, brak działania telewizji

@Nicol1987Problemem jest rotacja dekoderami i tym, który jest aktywny w bazie operatora. Wyjaśnij to na początku. Zapewne okaże się, że w bazie jest drugi, aktywowany po zwrocie (dezaktywowano ten pierwszy w Sylwestra). Na infolinii sprawdź te dane, to podstawa


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal+ - karta nieaktywna, brak działania telewizji

@Nicol1987  konsultanci mają możliwość wysłania uprawnień/odświeżenia uprawnień na karcie zdalnie, trzeba zadzwonić i o to poprosić. Jeszcze jedna sprawa jeżeli masz aktywne konto w Canal+ to możesz samodzielnie odświeżyć uprawnienia na karcie logując się tu Strefa CANAL+ Logowanie (canalplus.com) , a jeśli nie masz to pozostaje to co napisałem powyżej na początku.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Canal+ - karta nieaktywna, brak działania telewizji

Tam na strona Strefa CANAL+ Logowanie (canalplus.com), nie da zalogować, w Canal+ nie mają czemuś umowy z Orange na ich usługi, Orange nie dało im pewnie, temu oni nic nie mogą zrobić z Canal+,  jest tylko na dole logowanie dla klientów Orange, tam odsyła z powrotem na strona Orange, gdzie logujesz na swoje konto w Orange i na tym swoim koncie w urządzenia i sprzęt,  telewizja, jest karta NAGRA, akcje, jest odśwież uprawnienia opcja, ale tych uprawnień nie odświeża wcale, przygasa tylko monitor w komputerze jak tam klinie, a uprawnienia nie są odświeżane. Gorsza sprawa jeszcze jest jak uprawnienia te źle nadali na początku po podpisanie umowa, bez jakiegoś pakietu czy kanału co jest na umowie, wtedy będziesz składała reklamacje i czekała miesiącami jak ja i nie wiadomo czy załączą wogóle i kiedy.................


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2022
  • 5455
  • 184

Canal+ - karta nieaktywna, brak działania telewizji

Z tego co wyczytałem to wnioskuję:
Tato zdał drugi dekoder, który został aktywowany z opóźnieniem i został dezaktywowany pierwszy - w tej chwili działałby właśnie ten drugi. Odświeżania uprawnień nic nie da.
Zgłoś uszkodzenie dekodera i ponowna wymiana i ważne, łącznie z kartą.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Canal+ - karta nieaktywna, brak działania telewizji

Mi na przykład nie załączyli z umowa CANAL+4K ULTRA HD co mam na umowa i dodatkowo płatny, czekam już miesiąc po podpisanie umowa i dalej niestety nie działa i nie wiadomo gdzie z tym iść, Orange wysyła do Canal+,zwala na nich, że oni nie włączają, a to mówią powinno działać, a to problemy techniczne ma Canal+ i.t.p  a Canal+ ich spytasz z powrotem do Orange wysyła, bo nie jestem ich abonentem i oni umowy z Orange na ich usługi nie mają, a rozwiązania problemu nie ma, nie działa nadal i nie ma komu tego prawidłowo z umowa załączyć, czekam i czekam......... czyli ten CANAL+4K ULTRA HD chyba wcale nie działa w usługi satelitarne Orange z pakietami nc+(canal+), nie załączają.

 

Dziś powiedział mi pan z Canal+ i ich obsługi, że jak on zajedzie do Krakowa to wtedy oni mi dopiero podłączą, a w Orange ogóle nie obsługują rozłączają i do Canal+ wysyłają lub czekają na odpowiedź z Canal+........to czyli tak Canal+ robi klientów Orange ich usługi, nie podłącza, nie działa i tyle.