Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

Poza tym tu mógłby ktoś z Orange napisać jak rozliczana jest ta oferta. Obawiam się, że może być rozliczana ręcznie - czyli masz podpisaną "zwykłą ofertę" a potem do rachunku odpowiedni rabat.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

@Piotrekk85  czyli zero rabatu o 15 zł za Orange go i multi nagrywarkę do rachunku ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

Nie. Rabat będzie na pdfie z tego co mi wiadomo. A w innych zakładkach nie zawsze jest.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

@Piotrekk85  ale jak ma pobrać fakturę z mój orange skoro konto ma od miesiąca brak aktualizacji :)?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

Mój Orange nie pokazuje rabatów ani w 1 mcu ani w kolejnych. Podaje stawki maksymalne cennikowe. 
dop na fakturze są one uwzględniane bądź nie są i musisz reklamacyjnie wyjaśniać i czekać kolejny miesiąc na korektę (ja miałem tak i potem korektę do korekty bo pierwsza korekta była tez zła). Wiec stawkami w „biezace wykorzystanie” kompletnie się nie przejmuj bo bzdury tam są. Nijak się to ma do nazwy: Mój Orange 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra


@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85no właśnie nie mogę tego sprawdzić na mój nowym Orange bo się nie aktualizuje 
brak zmiany tam pisze funbox 2.0 a ja już mam 3.0 itp i nie mam jak sprawdzić tego 🙂

 


A z tym to u mnie po zmianie sprzętu to w ogóle musiałem nowe konto w Mój Orange założyć na inny login (mail) 😂 Bo podobno tak trzeba zdaniem obsługi klienta. 
i wtedy widziałem już posiadana nowa ofertę jeśli chodzi o posiadany sprzęt aktualna, bo stawkami opłat to jak post wyżej pisałem. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

@Tob tak ale brak od miesiąca aktualizacji np mam nowy modem funbox 3.0 z 300 mb/s a na moim koncie widnieje dalej funbox 2.0 i out 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

Uroki manualnego bilingu.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra


@Citi2017napisał(-a)

@Tob tak ale brak od miesiąca aktualizacji np mam nowy modem funbox 3.0 z 300 mb/s a na moim koncie widnieje dalej funbox 2.0 i out 🙂


Witaj w Orange 😁

mnie już po wielu „przejściach” chyba nic nie zdziwi. 
bycmoze musisz właśnie nowe konto na mój Orange założyć bo ja tez tak miałem, ze po zawarciu nowej umowy (przeniesienie usługi na nowy adres i nowe warunki umowy i sprzęt) to widniał stary sprzęt ale ja to ogarnalem w dwa dni właśnie nowe konto rejestrując.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam mam pytanie odnośnie Pakiet Orange Love Extra

Nie moge  założyć nowe bo zaczne  od nowa forum orange   A te konto mi się  skazuje