Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575

Witam mam pytanie dla jakich pakietów  są dostępne kanały   123,249,575  i dla jakie oferty czy NC+ czy Orange TV  ? i czy tylko dla nowych  Abonentów ?

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575

Tej informacji na dziś chyba jeszcze nie ma. Ma być na dniach.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575

Na czacie twierdzą, że nie są dostępne w pakietach Orange Standard, Extra i Premium, a jedynie w pakietach od Canal+.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575

@1pietrek1  Tak tylko pakiet Extra posiada extra + czyli pakiety NC+ a sam piszesz z e jednak w tym pakiecie nie ma . potem że tylko w pakietach NC+ czy Canal + bo oni co rok zmieniają nazwy że jest bo tak podała ci infolinia. czyli infolinia pewno sama nie wie 🤔


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575

@Citi2017  od  3 września 2019 nie ma nc+ jest Canal+ (z tą nazwą wrócili "do korzeni" czyli do roku 1994/95 kiedy to zaczął działać w Polsce).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1721
  • 2

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575

Wyżej wymienione kanały są częścią oferty Orange TV IPTV i jutro je mi zwrócą 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575

Te kanały są dostępne w pakiecie Extra+ (od Canal+), i nie będą dostępne w pakietach Love Extra i Love Premium, ponieważ kanały z Extra+ zawierają się w Love Extra i Premium, co za tym idzie do Love Extra i Premium nie można zamówić pakietu Extra+
Uff...

Natomiast 11.01 zostały wyłączone kanały które były w otwartym oknie:

eletoon+, cbeebies, baby tv, boomerang, polsat rodzina, polsat play, canal+ domo, canal+ kuchnia. animal planet, extreme channel, Novelas+, Eleven Sports 4 HD, Tenn Nick


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

Te kanały są dostępne w pakiecie Extra+ (od Canal+), i nie będą dostępne w pakietach Love Extra i Love Premium, ponieważ kanały z Extra+ zawierają się w Love Extra i Premium, co za tym idzie do Love Extra i Premium nie można zamówić pakietu Extra+
Uff...

...


Że jak?

Rozumiem że kanał "A" jest w pakiecie "B"  i może go nie być w innym pakiecie, nazwijmy go "C".

Ale skoro pakiet "B" jest zawarty w pakiecie "C" to kanał "A" powinien być zarówno pakiecie "B" jak i "C".

Któreś z Twoich stwierdzeń jest... nieprecyzyjne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575


@j131napisał(-a)

@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

Te kanały są dostępne w pakiecie Extra+ (od Canal+), i nie będą dostępne w pakietach Love Extra i Love Premium, ponieważ kanały z Extra+ zawierają się w Love Extra i Premium, co za tym idzie do Love Extra i Premium nie można zamówić pakietu Extra+
Uff...

...


Że jak?

Rozumiem że kanał "A" jest w pakiecie "B"  i może go nie być w innym pakiecie, nazwijmy go "C".

Ale skoro pakiet "B" jest zawarty w pakiecie "C" to kanał "A" powinien być zarówno pakiecie "B" jak i "C".

Któreś z Twoich stwierdzeń jest... nieprecyzyjne.


Faktycznie nie precyzyjnie. Inaczej:

Novelas TeenNick i Eleven4 są tylko w Pakiecie Extra + od Canal+

Pakiet Love Extra i Premium zawiera w sobie pakiet komfortowy od Orange. W związku z tym ze kanały w Pakiecie komfortowym pokrywają się z kanałami w pakiecie Extra+ nie ma mozliwości zamówienia pakietu Extra+ do pakietu Love Extra i Premium. Dlatego te kanały dostępne będą dla osób którzy mają Love Standard i zamówią dodatkowo Pakiet Extra+ za 29,90 zł mc.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Witam mam pytanie dla jakich pakietów są dostępne kanały 123,249,575


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
...

Novelas TeenNick i Eleven4 są tylko w Pakiecie Extra + od Canal+

Pakiet Love Extra i Premium zawiera w sobie pakiet komfortowy od Orange. W związku z tym ze kanały w Pakiecie komfortowym pokrywają się z kanałami w pakiecie Extra+

 

Skoro się pokrywają, to znaczyłoby że te kanały są też w pakiecie komfortowym od Orange, czy tak? Czy też jednak wyraziłeś się nieprecyzyjnie, i Pakiet Extra+ od Canal+ z "pakietem komfortowym" od Orange się nie pokrywają, a tylko mają podobną zawartość?

...


Przepraszam że tak drążę, ale wydaje mi się że jesteś tu najlepiej w tej kwestii zorientowany i warto to wykorzystać.