Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja po wi-fi

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telewizja po wi-fi

@Anonim  masz rację tylko że chodzi mi o przypadki gdzie w tym samym pomieszczeniu masz oba urządzenia i niestety tv sie wykrzacza.  

To kwestia funboxa czy dekodera?

No bo po którejś stronie występuje problem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telewizja po wi-fi

@PARANOJA  na 5GHz dekodery w jednym pomieszczeniu raczej nie mają problemów. W innym pokoju i po 2,4 przy dużym obłożeniu sieci dookoła mogą działać z przerwami w postaci pixeli czy mrożenia obrazu

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja po wi-fi

@PARANOJA  w tym samym pomieszczeniu po wi-fi musi dekoder działać, chyba że Funbox czy dekoder ma usterkę w sekcji wi-fi, zewnętrzne sieci wi-fi nie zakłócą sygnału, chyba że sąsiad ma bardzo dobry router i sieje na obu pasach 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telewizja po wi-fi

@Anonim wystarczy sąsiad z MESH-em i sieci wifi u nas niewiele zostanie...

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja po wi-fi

@agat13  na takiego sąsiada są sposoby, można się odgrodzić od jego wi-fi, usmaży mózg jak będzie na max siał po wi-fi 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telewizja po wi-fi

@AnonimTy wiesz, ja wiem.,..a co ma zrobić ów Kowalski? Reklamuje do Operatora i gromy śle,....

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja po wi-fi

@agat13  ten przysłowiowy Kowalski, często ma dzieciaka obcykanego w sprzęcie, tatuś porozmawia z sąsiadem, jak słowa nie wystarczą to inna perswazja, ale w większości przypadków wina komunikacji, to nieodpowiedni kanał wi-fi, aplikacja Mój Funbox wybiera ten kanał jak trzeba.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telewizja po wi-fi

@Anonim MESH który kolega testował tak próbkował wszystkie kanały cyklicznie tak, że nic wokół nie działało


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Telewizja po wi-fi

Posępne się pod temat tv i wifi  czy dwa dekodery mogą pracować po wifi ?

 

 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja po wi-fi

@LARGO  mogą być z tym spore problemy, jeżeli w ogóle zadziała, tu masz podobny temat https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Multiroom/m-p/255009