Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja + TV Orange GO


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

► Temat został przeniesiony z kategorii Szukam oferty - Moderator Wiktor ◄

 

Czy istnieje możliwość zainstalowania aplikacji na urządzeniach smart tv (playery wszelkiego rodzaju) podpiętych do tv. Mam drugi tv - opcja multiroom nie wchodzi w grę - za słabe łącze.

Drugie pytanie - dlaczego do oglądania niektórych kanałów muszę być podpięty do domowego wifi (podobno problemy licencji tv), choć mam internet mob. i tu też jestem zdefiniowany jako właściciel. Uprzedzając - dlatego chcę oglądać tv go przez internet mob. ponieważ:

1. Mam łącze do 10 Mb/s a korzysta z niego kilka komputerów

2. Oglądanie orange tv go przez internet mob. nie zmniejsza pakietu danych internetu mob.

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja + TV Orange GO

1. Jeśli smart tv umożliwia instalację aplikacji z google play, nie powinno być problemu.
2. To kwestia licencji. Przy domowym wifi masz konkretne ID łącza powiązane z usługą. Przy internecie mobilnym już tak nie ma.

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Telewizja + TV Orange GO

Oferta kanałów na żywo to dostęp do telewizji na żywo z aplikacji mobilnej i www. W ramach posiadanego przez klienta pakietu w Orange TV Go jest dostępna większość kanałów, ograniczenia wynikają z praw licencyjnych (nie wszystkie kanały można oglądać w Orange TV Go ponieważ część oferty na żywo nie jest udostępniana na polu mobilnym i www). Dodatkowo, część kanałów jest dostępna tylko w domu klienta – to ograniczenie wynika również z praw licencyjnych).

 

Z usługi można korzystać na urządzeniach z systemem Android (wersja minimum 4.1). Z tego, co się orientuję to SmartTV powinny mieć o wiele nowszą wersję, więc nie powinno być problemu z zainstalowaniem aplikacji.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Czy znajdę gdzieś aktualna liste kanalow orange go tv i czy oferta będzie się powiększać ?

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Telewizja + TV Orange GO

Damian, tutaj masz informacje na temat usługi:

 

http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004905456,article.html

 

Na dole strony jest lista kanałów.

Czy lista będzie się powiększać? Jeśli tylko będzie taka możliwość to tak. Zależy to jednak od licencji nadawców.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Na ilu urządzeniach można jednocześnie oglądać Orange tv go? I czy jest to w ramach jednej opłaty czy 4,99 razy liczba urządzeń?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja + TV Orange GO

Możesz do jednej usługi tv mieć jedną usługę orange tv go. W ramach 4,99 zł masz dostęp do trzech urządzeń. Mechanizm liczenia jest tutaj https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-orange-tv-go (np. multiroom liczy się jako jedno urządzenie).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 21
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Nie rozumiem tego, że multiroom wlicza się do ilości urządzeń. Płacę niezależnie za każdą usługę a nagle się okazuje, że są liczone wspólnie urządzenia, to i opłata powinna być niższa (o 1/3 za TV Orange GO)

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Najnowsza wersja aplikacji niestety nie działa poprawnie. Ładuje się w widoku pionowym - podobnie jak hboGo (które wspiera tylko chromecast i Nvidia Box). 

 

Test: MiBox 4K Android 8


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Szukam rozwiązania jak oglądać Oragne TV GO na Smart TV Samsung -  samsung app nie ma aplikacji orange w ofercie, zainstalowanie w www też nie działa. Konsultanci Orange sami zaproponowali mi to rozwiązanie vs multiroom, którego nie mają w ofercie. Czy ktoś sprawdzał czy działa aplikacja na jakiś tv box? np. apple tv, xiaomi mi tv ?