Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja + TV Orange GO

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja + TV Orange GO

@Krzysztoff media box na Android z Allegro (~150zł), instalujesz aplikację od Orange i masz to co chcesz 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja + TV Orange GO

a próbowałeś ręcznie przegrać apk i zainstalować spoza sklepu?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Z tego co pamiętam - nie mogłem korzystać z oTVgo na Xiaomi, ale mam jeszcze jeden pomysł, który pozwoli Ci zrealizować to co chcesz osiągnąć 🙂 

 

Jeżeli to telefon samsunga to skorzystaj z MirrorCast lub MiraCast - jeśli inny znajdź jak nazywa się ta funkcja w Twoim telefonie. Źródło to możesz na TV wybrać podobnie jak przełączasz się pomiędzy TV, a HDMI i np. w serii F nazywa się "Mirror Cast" lub "Współdzielenie ekranu".


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 17
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Dziś mam nowy wygląd na kompie i ograniczenie tylko do dwóch urządzeń. 

Trzecie musiałem usunąć. Obraz jest mały jak się korzysta na jednym ekranie z dwóch przeglądarek.orange.jpg


orange.jpg

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Telewizja + TV Orange GO

Oprócz strony jest też odświeżony interfejs aplikacji. @ikcyzor posiadasz multiroom? Natomiast strona dostosowuje się do wielkości przeglądarki.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

próbowałem zainstalować Orange Tv Go na mibox 4K i Ferguson ATV za pomocą aplikacji Aptoide i na obydwu nie działa. Pokazuje się komunikat żeby uaktualnić aplikacje i dalej nic nie można zrobić. Na Fergusonie udało mi się zainstalować angielską i hiszpańska wersję, które wyglądają na to że działają poprawnie. Czy jest jakieś urządzenie/android box na którym OT GO działa poprawnie?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 17
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Dlaczego treść dostępna w sieci domowej jest inna.

TVP3 mam WARSZAWA zamiast lokalne, te co na dekoderze.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Telewizja + TV Orange GO

Jak dobrze kojarzę, to taka jest decyzja nadawcy. Niestety do obejrzenia innych kanałów regionalnych trzeba użyć tej aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.looksoft.tvpstream&hl=pl


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 17
  • 0

Telewizja + TV Orange GO

Patrzę a tu taka niespodzianka.


WhatsApp Image 2019-06-07 at 21.46.33.jpeg


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Telewizja + TV Orange GO

Hej @ikcyzor nie wszystkie treści mogą/są dostępne z poziomu sieci internet (przyczyny techniczne/prawne) w ramach usługi Orange TV Go - o tym traktuje ten komunikat jaki się Tobie prezentuje.

 

Pozdrawiam 🙂