Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja Orange opinie


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Telewizja Orange opinie

chcę przejść na TV Kablową Orange w Stalowej Woli. Czy macie opinię na temat jakości tej usługi?  Pozdrawiam

10 ODPOW. 10

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Telewizja Tu i Tam

nigdy w zyciu tv w orange my juz dwa lata placimy za tv ktora 2 lata nie odbiera

sprawa idzie do sadu operator zawalil

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Telewizja Tu i Tam

@aokigahara, przykro mi, że spotkał Cię problem z usługą tv 😞 Domyślam się, że do jego rozwiązania potrzebny jest dostęp do Twoich danych, więc tutaj nie będziemy w stanie pomóc. Może warto jeszcze raz skontaktować się z BOK, np. dzwoniąc przez aplikację Mój Orange.

 

@Tymczasowy, jeszcze nie jest nas tu zbyt wielu, ja na przykład w ogóle nie oglądam telewizji :), ale na pewno prędzej czy później trafi tu ktoś, kto korzysta też z tej usługi i będzie mógł powiedzieć parę słów. @Mat, Ty masz chyba TV od Orange? Znajdziesz chwilę na krótką opinię?


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Telewizja Tu i Tam

@Artur @Tymczasowy Mam TV w Orange i poza tym że dokoder jest bardzo saby to TV działa ok. Wiem że zdarzają się niektórym problemy z IPTV ale raczej jest to spowodowane lokalnymi problemami i są one do wyeliminowania

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja Tu i Tam

Ofetra TV Orange jest całkiem fajna, ale jakoś jeszcze nie przemawia za mną TV przez Internet, Myślę że za jakiś czas TV całkowicie przerzuci się na Internet, ale....pewnie jeszcze musimy poczekać kilka lat. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Telewizja Tu i Tam

@Anonim, ja już się nie mogę doczekać. Gdyby Netflixowi udało się dogadać z producentami filmowymi tak jak Spotify udało się z producentami muzycznymi to byłoby pięknie! Myślę, że sporo osób, które ściągają filmy i programy z torrentów by odetchnęło z ulgą i miało lżejsze sumienia 😉 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Telewizja Tu i Tam

@Anonim przy ofercie vdsl lub ftth IPTV działa super. Przy innych łączach nie polecam


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Telewizja Tu i Tam

jaki jest spadek prędkosci internetu ftth podczas użytkowania IPTV jeden dekoder (oraz z opcją multiroom) ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telewizja Tu i Tam

@Artur  czuję się przez Ciebie pominięty 😉 

 

jestem klientem który ma FunPacka - Net-TV-Telefon... (neostrada do 80Mb) od jakiegoś czasu regularnie oglądam TV przez dekoder Orange... więc jeśli chodzi o odbiór... generalnie nie narzekam... czasami zdarza się jakaś zadyszka, dekoder się też przycinał... ale idzie wytrzymać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja Tu i Tam

Jeszcze jakby Orange promowało możliwość zapłacenia za netfixa z rachunkiem za komórkę, więc osób by korzystało...