Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TV na życzenie w nc+go


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Mam pakiet Canal+ Prestige i dostęp do nc+ go jako abonent Orange. Nie mam dostępu do TV na życzenie w nc+ go (wszystkie pozycje mają kłódki). Tak ma być czy to jakiś błąd i powinnam interweniować?

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

TV na życzenie w nc+go

Od kiedy masz dostęp do c+ na dekoderze? Czy minęło 45 dni od aktywacji?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Umowę z Orange i pakiet canal+ mam od czerwca zeszłego roku , więc już długo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

TV na życzenie w nc+go

To złóż reklamację w Orange

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

TV na życzenie w nc+go

@ma-dzia skontaktuj sie telefonicznie lub na czacie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt i zrob zgloszenie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Dzięki, z tym że już z nimi rozmawiałam i (cytuję): "Orange daje tylko dostęp do usługi w ramach zakupionego pakietu. Niestety nie wiem co dokładnie znajduje się w tej wersji nc+ GO" i "Nie zajmujemy się obsługą tej aplikacji. Najlepiej skontaktować się z działem obsługi nc+." Więc nie wiem nawet, czy powinnam czy nie mieć do tego dostęp. Potwierdzacie, że macie u siebie dostęp do zakładki TV na życzenie? Do kanałów na żywo mam dostęp, tylko nie mam do tych na życzenie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

TV na życzenie w nc+go

@ma-dzia zadzwoń więc na infolinię Canal+ na numer 22 310 45 45 lub 22 310 47 47 i przedstaw zaistniałą sytuację.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

TV na życzenie w nc+go

Trzeba złożyć reklamację na czacie lub infolinii Orange. Doradca nie widzi statusu. Zgłoszenie techniczne nic nie da. Tylko reklamacja na tzw drugą linię. Kontakt z platformą canal + nic nie da.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

TV na życzenie w nc+go


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Tam chodzi o dostęp do Canal+ VOD na dekoderze, a mnie chodzi o zakładkę "TV na życzenie" w nc+ go.