Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

Witam Kanał TNT znajdujący się 235 zmieni się  Warner TV A kiedy ? Już
 W sobotę, 23 października TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding i stanie się Warner TV, co było zapowiadane już w lipcu br. Ramówka Warner TV ma zawierać jedne z najczęściej nagradzanych i uznanych filmów oraz seriali telewizyjnych, w tym takie tytuły, jak trylogia „Władca Pierścieni”, „Mroczny Rycerz” i wiele innych. Klasyczne produkcje, jak „Strażnik Teksasu”, „Domek na prerii” czy seria filmów „Rocky”, które do tej pory były emitowane przez TNT, również będą pojawiać się w Warner TV.
https://satkurier.pl/news/209474/tnt-zmienia-sie-w-warner-tv.html

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

Witam ponownie zgodnie zapowiedziany od dziś nadaje TNT pod nową nazwą Warner TV.
w wyniku decyzji nadawcy - WarnerMedia, które jest częścią AT&T Inc., obecny na polskim rynku od 1998 roku kanał TNT (do 2015 roku pod marką TCM i jako łączona wersja TCM/Cartoon Network) zmienił nazwę na Warner TV. Stacja po tej modyfikacji dostępna jest w Polsce.
93782.jpg

 


https://satkurier.pl/news/209681/tnt-juz-nadaje-w-polsce-jako-warner-tv.html

ciekawe kiedy zmienią logo w dekoderze  w EPG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

Mnie ciekawi czy w parze ze zmianą nazwy pójdzie też poprawa jakości nadawanego obrazu, gdyż jak na razie jest delikatnie mówiąc dość słaba. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

Niestety prędko nie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

@slav72 

To taki eufemizm z tą jakością? 😉 W dodatku nie emitują napisów. Ale na plus można policzyć że przynajmniej jest oryginalna ścieżka dźwiękowa.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

Witam ponownie zgodnie zapowiedziany od dziś nadaje TNT pod nową nazwą Warner TV.
w wyniku decyzji nadawcy - WarnerMedia, które jest częścią AT&T Inc., obecny na polskim rynku od 1998 roku kanał TNT (do 2015 roku pod marką TCM i jako łączona wersja TCM/Cartoon Network) zmienił nazwę na Warner TV. Stacja po tej modyfikacji dostępna jest w Polsce.
93782.jpg

 


https://satkurier.pl/news/209681/tnt-juz-nadaje-w-polsce-jako-warner-tv.html

ciekawe kiedy zmienią logo w dekoderze  w EPG

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

@Citi2017  u mnie (platforma C+) też świeci, na moim deku też nadal logo TNT . Nie wiem jak Twoje odczucie, ale mi się zdaje że jakość obrazu trochę lepsza niż u poprzednika 🤔.

Anonim

Nie dotyczy

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

C+ poprzez aplikację po staremu TNT, ramówka ostatnio nie powala, choć miewa fajne filmy i ten kanał lubię 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

@slav72  fakt jakoś jak by się poprawiła 🙂

Anonim

Nie dotyczy

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

Nowe logo w TNT w aplikacji też jest, ciekawe jak z jakością, na telefonie nie ocenię, trzeba będzie w domu sprawdzić 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

TNT w Polsce przejdzie oficjalny rebranding

@slav72 @Anonim @Citi2017 

Według mnie poprawa jakości jest znacząca. Nie chcę zapeszyć, ale na TV widać różnicę gołym okiem. Z jednego z najsłabszych kanał awansował na jeden z najlepszych jakościowo.W tej chwili idzie Rocky 3 i trudno się do czegoś przyczepić. Zero makrobloków, żadnej pikselozy. Przy takiej jakości mogę nawet zaakceptować brak napisów.

 

Zapowiadane na listopad emisje także wyglądają obiecująco. Miejmy nadzieję że to nie tylko tak "na dobry początek".