Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozszerzenie oferty o CanalPlus


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Rozszerzenie oferty o CanalPlus

witam, 

zamówiłem dziś z aplikacji mój orange dodatkową usługę w postaci pakietu Canal Plus. I tutaj zaskoczenie, umowa będzie w wersji papierowej. Mam czekać na kuriera. Dziwne, bo w poprzednim przypadku umowa była w wersji elektronicznej. Telefon do operatora, Pani nie wiedziała. Coś się zmieniło? 

 

____________

* W temacie doprecyzowałem etykiety - Wiktor

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rozszerzenie oferty o CanalPlus

@Profundis  Rozumiem, że piszesz to tylko informacyjnie. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Rozszerzenie oferty o CanalPlus

@Profundis  a nie dzieje się tak czasami że oczywiście zamówiłeś opcję dodatkową przez apkę Orange ale umowa jest osobna z C+ i to dlatego jest wersja papierowa umowy a nie elektroniczna jak w przypadku usług typowo od Orange 🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 257
  • 1634
  • 0

Rozszerzenie oferty o CanalPlus


@Profundisnapisał(-a)

witam, 

zamówiłem dziś z aplikacji mój orange dodatkową usługę w postaci pakietu Canal Plus. I tutaj zaskoczenie, umowa będzie w wersji papierowej. Mam czekać na kuriera. Dziwne, bo w poprzednim przypadku umowa była w wersji elektronicznej. Telefon do operatora, Pani nie wiedziała. Coś się zmieniło? 


Co masz na myśli przez "w poprzednim przypadku"? Zawierałeś już wcześniej umowę z Canal+?

Ja zawierałem umowę na Canal+ w styczniu, co prawda na wersję satelitarną ale też wersja pspierowa...