Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z usługi TV


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rezygnacja z usługi TV

Witam

Z dniem 5lutego 2017 roku, kończy mi się umowa neostrada + tv. Przy noestradzie chciałbym zostać ale z tv mam zamiar zrezygnować. Czy istnieje mozliwość wypowiedzenie tylko tv? Dzowniła do mnie jakaś pani z orange z propzycją przedłużenia i obniżenia kosztów ale jej podziękowałem mówiąc że będe rezygnował z tv to mi powiedziała że trzeba wypowiedzieć też neostrade bo to są usługi połączone.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z usługi TV

@klapy4 najlepiej będzie jak udasz się do salonu. Państwo którzy dzwonią i wciskają ofertę są przepraszam często niekompetentni i mało uczciwi - dla nich liczy się tylko zysk. Może coś w BOK Ci odpowiedzą. Uważam że jest taka możliwość, podpiszesz aneks do umowy tylko na świadczenie usługi Internetu. Mogę się mylić ale kilka lat temu wstecz u mnie takie coś przeszło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z usługi TV

Jest tak jak pisze @Anonim.
Trzeba udać się do salonu, najlepiej na miesiąc wcześniej. Wtedy możesz złożyć wypowiedzenie z usługi tv i podpisać umowę na samą neo.
Zwróć uwagę, że jeśli chcesz samą neo dzierżawa routera od Orange jest odpłatna (przy do 10 i do 20 - 10,09 zł miesięcznie; przy do 80 - 1 zł miesięcznie).
Ew. możesz przy przedłużeniu kupić w niektórych salonach TP-Linka za 49 zł na własność.

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Rezygnacja z usługi TV

Uściślę trochę odpowiedzi Kolegów.

Rzeczywiście mozna zrezygnować z samej TV. Wymagane jest wtedy dokonanie wyboru promocji na Neostradę, co wiąże się oczywiście z przedłużeniem umowy na samą Neo.

Aby rozwiać wątpliwości, które często pojawiają się na forum, jeszcze raz poinformuję:

Przy usługach multimedialnych (czyli wszystkich oprócz telefonu analogowego) nie występuje okres wypowiedzenia umowy. Po prostu umowy, ani regulaminy o tym nie mówią. Na dobrą sprawę można zrezygnować nawet w ostatnim dniu umowy.

Najlepiej wszystko załatwić w Salonie, gdzie złożysz rezygnację z TV i podpiszesz aneks do Neo.

Pozdrawiam.


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Rezygnacja z usługi TV


dismayer napisał(-a):

Uściślę trochę odpowiedzi Kolegów.

Rzeczywiście mozna zrezygnować z samej TV. Wymagane jest wtedy dokonanie wyboru promocji na Neostradę, co wiąże się oczywiście z przedłużeniem umowy na samą Neo.

Aby rozwiać wątpliwości, które często pojawiają się na forum, jeszcze raz poinformuję:

Przy usługach multimedialnych (czyli wszystkich oprócz telefonu analogowego) nie występuje okres wypowiedzenia umowy. Po prostu umowy, ani regulaminy o tym nie mówią. Na dobrą sprawę można zrezygnować nawet w ostatnim dniu umowy.

Najlepiej wszystko załatwić w Salonie, gdzie złożysz rezygnację z TV i podpiszesz aneks do Neo.

Pozdrawiam.


a ja tylko dopowiem że rownież z poziomu infolinii można migracje usług wykonać, fakt jesli do konca umowy pozostalo mniej niz kilka dni roboczych nie zdarzymy dostarczyc dokumentow bo jak @dismayer wsomnial na uslugi multimedialne nie ma okresu wypowiedzenia, wiec nawet dyspozycja zlozona dzien przed koncem promocji powinna byc wylaczona na dzien kolejny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z usługi TV

@Robert2: od kiedy przez infolinię można rozmigrować usługi?

Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Rezygnacja z usługi TV

@Piotrekk85to nie jest klasyczna rezygnacja z uslugi a jedynie MIGRACJA USŁUG, a zatem wolno klientowi zadzwonic na infolinie i pracownik z działu rezygnacji może takie zamowienie przyjąć bez pisma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z usługi TV

Bez złożonej pisemnej rezygnacji ze składowej usługi pakietowej taka umowa jest do podważenia.
Prawnie nie ma żadnej mocy...

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Rezygnacja z usługi TV

W przypadku rezygnacji z usługi, bądź składowej uslugi (w tym przypadku tv) pisemna forma jest wymagana. Sugeruję zatem udanie się do salonu Orange 🙂