Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja usługi HBOGO


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Rejestracja usługi HBOGO

Występuje problem z rejestracją w usłudze hbogo.

W załączeniu komunikat z serwisu hbogo, jaki otrzymuję podczas rejestracji.

Pomimo wprowadzenia otrzymanego kodu do rejestracji i próby rejestracji na różnych adresach e-mail komunikat jest taki sam.

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53204
  • 617

Rejestracja usługi HBOGO

@sigimundusOczywiście masz aktywny pakiet HBO w Orange? Jaki wyświetla się kod błędu?

Najszybciej zweryfikujesz te dane na infolinii (możesz spróbować na czacie https://www.orange.pl/view/kontakt i podać tam wszystkie dane podstawowe, którymi się rejestrujesz-oczywiście jak zażądają). Kod możesz podejrzeć w apce Mój Orange

Zerknij dla porządku https://www.orange.pl/view/hbo


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Rejestracja usługi HBOGO


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Rejestracja usługi HBOGO

Nie znajduję rozwiązania, chyba że źle szukam, albo rozwiązaniem są ciągłe reklamacje kierowane do OPL.

 

Problem zgłosiłem już 2 tygodnie temu, w tym czasie kontaktowałem się z infolinią z 7 razy, ostatni raz w dniu wczorajszym. Tematem nikt się nie zajął (taka informacja z infolinii)

 

Widzę, że podobny problem ma więcej osób, więc powinno się go rozwiązać systemowo, ponadto Klient powinien być poinformowany ile będzie trwało rozwiązanie tego problemu, a nie pozostawiony bez żadnej pomocy i informacji.

 

Finalnie nie wiem co powinienem zrobić, bo dzwonienie na infolinię nic nie daje, dostaję tylko zwrotnie informację, że tematu nikt nie podjął.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53204
  • 617

Rejestracja usługi HBOGO

@sigimundusNiestety inaczej nie pomożemy niż tylko udzielaniem wskazówek. Prawdopodobnie jest problem z kontem HBO (podstawowym) i przypisaniem do niego usług mobilnych. Nie mamy jednak dostępu do systemów operatora i rozwiązać to możesz tylko kontaktując się z infolinią. Możesz jeszcze liczyć na to, że znajdziesz ogarniętego doradcę w BOK-u i będzie potrafił na miejscu zgłosić problem dalej, lub chociaż określić wedle dostępnych systemów ścieżkę postępowania ...

Dowiadywałeś się na www.hbogo.pl lub na czacie https://hbogo.pl/kontakt ? Na dole po prawej jest aktywne okienko "rozpocznij czat"

Według mnie powinieneś sprawdzić dwie rzeczy: czy w Orange masz aktywną usługę HBO i w samym HBO czy Orange wysłało info o tym do nich i jak wygląda u nich rejestracja HBOGo?

Gdzieś mogło powstać niedociągnięcie informacyjne i leżysz...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Rejestracja usługi HBOGO

Kontaktowałem się z hbogo telefonicznie. Przekazano mi,  że adresu mailowego, którego używam do rejestracji nie ma u nich w bazie (czyli powinienem móc go użyć). Nie pomogą mi jednak, skoro dostaję komunikat z błędem 12.41, kierującym do operatora. Sugestia była taka, że może powinienem dostać nowy kod do rejestracji.

 

Podsumowując - temat jest do rozwiązania po stronie OPL, jednak nikt się nim nie zajmuje (przynajmniej nikt od 2 tygodni).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53204
  • 617

Rejestracja usługi HBOGO

@sigimundus  Aż tak w tej usłudze nie grzebałem, ale skoro HBO nie ma adresu mailowego (a sprawdzałeś czy nie musi być ten sam do rejestracji, który podawałeś jako Swój w Orange?) to czy tu nie jest problem? Jakie dane od Orange powinno dostać HBO? Przecież rejestrujesz się na serwisie HBO...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Rejestracja usługi HBOGO


@sigimundusnapisał(-a)

Nie znajduję rozwiązania, chyba że źle szukam, albo rozwiązaniem są ciągłe reklamacje kierowane do OPL.

 


@sigimundus  jest rozwiązanie, koledzy @Arviss  i @alan5757  dostali kody z Orange i dodatkowo rabat finansowy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Rejestracja usługi HBOGO

@sigimundus  udało się zarejestrować w usłudze HBO GO ?