Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekazywanie danych o abonentach TV.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Przekazywanie danych o abonentach TV.

No to jak Orange...będziecie donosić na swoich klientów. To jest jakiś absurd...

https://media2.pl/media/141977-Rzad-przyjal-projekt-reformy-abonamentowej.-Polacy-beda-rezygnowac-z-...

 

Ten wątek pozostawiam Wam wszystkim do przemyśleń na temat tej paranoi w wykonaniu rządzących.

Jako firma planujecie walczyć, sprzeciwiać się, igrać na nosku TVP przesuwając kanały na daleką pozycję ? Czujecie już ten odpływ abonentów ? 

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekazywanie danych o abonentach TV.

Wszyscy klienci co mają telewizją w Orange mają wystawione faktury. Więc i tak Państwo jak chce to ma dane 🙂
Nie wiem czy Orange będzie miało wybór się sprzeciwić. Podobnie z rejestracją prepaidów było...
OPL chyba przesłało swoje stanowisko w konsultacjach.
Anonim

Nie dotyczy

Przekazywanie danych o abonentach TV.

Dyktatura PISu robi swoje. Niech zakodują kanały TVP....tam nie ma co oglądać nawet!!

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Przekazywanie danych o abonentach TV.

To jest wszystko niezgodne z prawem, nie powinni przekazywać danych.
Anonim

Nie dotyczy

Przekazywanie danych o abonentach TV.

Zgadzam się ze nie powinni. Do przekazywania danych innym podmiotom muszą mieć pisemną zgodę. Trzeba dokładnie przeanalizować umowy.
Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

Przekazywanie danych o abonentach TV.

PIS uznał.....ja kupiłem pakiet 3w1 bo wychodzi taniej....mam internet i telefon....tv nie korzystam bo nie mam odbiornika.....to za co ja mam płacić?? To samo może być z klientami Orange Love....korzystają z internetu i abonamentu....a dekoder leży w szafie.....bo tv nie jest potrzebna. I jeszcze jedno....czy odbiornik TV służy w dzisiejszych czasach tylko do odbioru tv?? Chyba panowie politycy zatrzymali sie na latach 80'. Odbiornik TV może służyć również jako składowa konsoli do gier, odbiornik do odtwarzaczy DVD, etc.....ustawa dziurawa.
Anonim

Nie dotyczy

Przekazywanie danych o abonentach TV.

@Anonim Tak jeszcze korzystają z tych a nie TV Smart

stylowi_pl_historia_telewizor-neptun_3501170.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekazywanie danych o abonentach TV.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przekazywanie danych o abonentach TV.

Dokładnie Netia już szaleje. Rząd szuka pieniędzy, ja osobiście na znak protestu przestałem ogladać i słuchać mediów publicznych Emotikon: Szczęśliwy Nie jest mi to do niczego potrzebne. Orange pewnie analizuje sytuację, ale za dużo nie mogą zrobić tylko czekać na kolejne zmiany w ustawach Emotikon: Obojętny Dlaczego regulator nie działa w obronie operatorów jak w przypadku roamingu miedzynarodowego Emotikon: Szczęśliwy