Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście przyciskiem (+) do następnego kanału i własna lista


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Przejście przyciskiem (+) do następnego kanału i własna lista

► Wątek został wyodrębniony z tematu Lista Kanałów Orange IPTV - Moderator Wiktor ◄

 

czy przełączając kanały (+) po nr 46 przełącza na kanał 111 czy mamy 65 "pustych" kanałów?

czy istnieje możliwość układania własnej listy kanałów?

pozdrawiam

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przejście przyciskiem (+) do następnego kanału i własna lista


wmarlen napisał(-a):

czy przełączając kanały (+) po nr 46 przełącza na kanał 111 czy mamy 65 "pustych" kanałów?

czy istnieje możliwość układania własnej listy kanałów?

pozdrawiam


@wmarlenu mnie, jeśli numer nie jest zajęty to przeskakuje (dekoder WHD80) natomiast jeśli coś jest, ale nie mam "wykupionego" danego kanalu to jest info zadzwoń ... zamów.

 

Lista własnych kanałow, czyli ulubione... jest, ale  ma ograniczoną liczbę które można wybrać... podobno też słabo się zapamiętuje - nie korzystam, więc jednoznacznie nie mogę potwierdzić/wykluczyć.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Przejście przyciskiem (+) do następnego kanału i własna lista

Odświeżę temat 😉

Jak coś - to w Bazie Wiedzy jest fajny materiał (filmik) pokazujący, jak się ma rzecz z układem kanałów 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Przejście przyciskiem (+) do następnego kanału i własna lista

Można dość szybko ustawić sobie "Ulubioną" listę kanałów. Strasznie męczące jest przechodzenie przez kilkanaście kanałów których się nie ma wykupionych. Swoją drogą powinniście dodać dodatkową listę kanałów do których ma się dostęp, uaktualnianą w momencie gdy dodajecie "darmowe pasma".