Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

Cześć,

 

Zauważyłem na stronie Orange promocję "Światłowód dla Warszawy" - gdzie za 80PLN/m-c jest pakiet optymalny, pakiet Polsat + internet 300 Mbps w umowie na 24 miesiące. 

Teraz mam parę pytań dotyczących tej promocji:

 

1. W regulaminie napisane jest, że można zawrzeć promocyjną umowę w przypadku podpisania aneksu do umowy z promocją Światłowód 2/18 lub Światłowód/TV/Tel.domowy 1/18. 

Umowę na światłowód podpisałem 17.10.2017 roku - czy wtedy obowiązywała któraś z tych promocji? Wiem, że przez pierwsze 12 miesięcy płaciłem 40 zł za internet 100 Mbps, po 13 i kolejne - 70 zł. Chciałbym w związku z tym upewnić się, czy kwalifikuje się do tej promocji.

 

2. Jak to jest z multiroom w tej promocji - w regulaminie nie ma żadnej wzmianki w tym aspekcie, czy można normalnie dobrać 2 dekodery dodatkowe (2x10PLN/m-c)?

 

3. Dobierając dodatkowo pakiet Eleven - czy cena będzie stała? Czyli według moich wyliczeń 109,99PLN/m-c przez cały okres umowy? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

Ad.2. Cena za multiroom jest określona w cenniku, a regulamin promocji zastępuje wybrane pozycje z cennika niepromocyjnego. Więc jak najbardziej jest dostępny.

Ad.3. Cena jest stala. Tylko mi wyszło 80 zł za pakiet przy 300 i 10 za eleven. Więc nie wiem skad masz 110?

Ad.1. Nie wiem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

Ad.2. Cena za multiroom jest określona w cenniku, a regulamin promocji zastępuje wybrane pozycje z cennika niepromocyjnego. Więc jak najbardziej jest dostępny.

Ad.3. Cena jest stala. Tylko mi wyszło 80 zł za pakiet przy 300 i 10 za eleven. Więc nie wiem skad masz 110?

Ad.1. Nie wiem.
Anonim

Nie dotyczy

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

@Piotrekk85 110 wyszło z podstawy 79 + 10 za Eleven (89) i 2x 10 za multiroomy. Aczkolwiek dzięki za informacje 😉 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

@Anonim 1/18 o ile mnie pamięć nie myli weszła w 2018, Ty prawdopodobnie masz 1/17, albo 3/17. Najlepiej zerknij do umowy jaką konkretnie posiadasz (a jak nie masz papierów, to pozostaje kontakt z BOK).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

Spojrzałem sobie na regulamin. Dział prawny znów się nie popisał. W podziale administracyjnym Polski nie ma czegoś takiego jak "gmina Warszawa". Warszawa jest podzielona na dzielnice i każda z dzielnic stanowi gminę jako jednostka pomocnicza.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Promocja "Światłowód dla Warszawy"


@Piotrekk85napisał(-a)

Spojrzałem sobie na regulamin. Dział prawny znów się nie popisał. W podziale administracyjnym Polski nie ma czegoś takiego jak "gmina Warszawa". Warszawa jest podzielona na dzielnice i każda z dzielnic stanowi gminę jako jednostka pomocnicza.


@Piotrekk85  sprawa z Warszawą nie jest taka prosta, jest też ustawa z dnia 15 marca 2002 r.o ustroju miasta stołecznego Warszawy w której Art.  1. ust. 1 brzmi: "Stolica Rzeczypospolitej Polskiej miasto stołeczne Warszawa jest gminą mającą status miasta na prawach powiatu." 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

Ale używa się określenia "miasto stołeczne Warszawa".

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

I właśnie takie utrwalone skróty myślowe, używanie fragmentu prawnego określenia,

powodują czasami nieporozumienia... 

Anonim

Nie dotyczy

Promocja "Światłowód dla Warszawy"

Niestety, nie kwalifikuję się do tej promocji jak pisali inni - mam inną promocję...

To trochę - a nawet bardzo - duży błąd ze strony Orange.

Chciałbym u was zostać, bo macie dobrej jakości usługi - jednak jeśli tak traktujecie klientów którzy zostawiają u was ponad 200 PLN/m-c., to ich tracicie.

I ja poważnie zastanawiam się już nad odejściem ze wszystkim.