Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wyświetlaniem EPG

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Komentator
  • 52
  • 62
  • 0

Zauważyłem, iż EPG na niedzielę 16.05. od jakiegoś czasu nie wyświetla się prawidłowo, co utrudnia planowanie nagrań. Problem występuje zarówno na ICU100 jak i UHD88. Proszę o jak najszybszą naprawę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Guru *
  • 5933
  • 14232
  • 244

@lukis90elPrawdopodobnie to jakiś bubel w systemie tak jak zawieszenie się wyświetlania testu dla kanału 998. To, że napisałeś tu, już zostało zauważone przez odpowiednie służby, więc chyba zostaje czekać na rychłe rozwiązanie problemu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 36, Guru *
  • 3430
  • 8614
  • 151

@lukis90el  próbowałeś resetować/odświeżyć dekoder z poziomu menu dekodera?

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 4
  • 12
  • 0

Z ciekawości sprawdziłem u siebie i jest to samo. Wszystkie dni poza 16.05 są ok, a na niedzielę praktycznie wszędzie "Brak informacji o programach". Mam Sagemcom IWU 200.

Poziom 13, Recenzent
  • 11
  • 29
  • 0

U mnie jest to samo z brakiem programu na niedzielę (ICU100).

Poziom 18, Komentator
  • 52
  • 62
  • 0

@slav72 - był restartowany, EPG dla 16.05. nadal z błędami.

Poziom 36, Guru *
  • 5933
  • 14232
  • 244

@lukis90elPrawdopodobnie to jakiś bubel w systemie tak jak zawieszenie się wyświetlania testu dla kanału 998. To, że napisałeś tu, już zostało zauważone przez odpowiednie służby, więc chyba zostaje czekać na rychłe rozwiązanie problemu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Poziom 36, Guru *
  • 5933
  • 14232
  • 244

@lukis90elSprawdź czy po weekendzie wróciło do normy to EPG, bo podobno ktoś sprawdzał (czytałem) i jest ok. Daj info, proszę

Poziom 18, Komentator
  • 52
  • 62
  • 0

EPG wróciło do normy w piątek ok. 17 - zapomniałem o tym wspomnieć.

Temat może się przydać w przypadku późniejszych awarii EPG, które mogą się zdarzyć.

Poziom 18, Komentator
  • 50
  • 94
  • 0

Cześć, nie działa EPG na Polsacie,  nie można zaprogramować nagrania. Można jakoś odpalić nagrywanie bez EPG.

ICU 100

Poziom 27, Specjalista
  • 1414
  • 2900
  • 40

@fenomennapisał(-a)

Cześć, nie działa EPG na Polsacie,  nie można zaprogramować nagrania. Można jakoś odpalić nagrywanie bez EPG.

ICU 100

Można, przez planowanie nagrań (PVR albo odpowiednia pozycja w menu), trzeba podać kanał, datę i czas oraz częstotliwość nagrań.

Ciekawostką jest też to, że kiedy EPG nie wyświetla informacji o programie to przez menu EPG nie da się zmienić na taki kanał "bezinformacyjny": wciskanie OK na tym kanale nie przynosi żadnego efektu. Pozostają oczywiście inne metody przełączania, ale ta nie działa.