Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wyświetlaniem EPG

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Problem z wyświetlaniem EPG

Zauważyłem, iż EPG na niedzielę 16.05. od jakiegoś czasu nie wyświetla się prawidłowo, co utrudnia planowanie nagrań. Problem występuje zarówno na ICU100 jak i UHD88. Proszę o jak najszybszą naprawę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Problem z wyświetlaniem EPG

@lukis90elPrawdopodobnie to jakiś bubel w systemie tak jak zawieszenie się wyświetlania testu dla kanału 998. To, że napisałeś tu, już zostało zauważone przez odpowiednie służby, więc chyba zostaje czekać na rychłe rozwiązanie problemu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z wyświetlaniem EPG

@lukis90el  próbowałeś resetować/odświeżyć dekoder z poziomu menu dekodera?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Problem z wyświetlaniem EPG

Z ciekawości sprawdziłem u siebie i jest to samo. Wszystkie dni poza 16.05 są ok, a na niedzielę praktycznie wszędzie "Brak informacji o programach". Mam Sagemcom IWU 200.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

Problem z wyświetlaniem EPG

U mnie jest to samo z brakiem programu na niedzielę (ICU100).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Problem z wyświetlaniem EPG

@slav72 - był restartowany, EPG dla 16.05. nadal z błędami.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Problem z wyświetlaniem EPG

@lukis90elPrawdopodobnie to jakiś bubel w systemie tak jak zawieszenie się wyświetlania testu dla kanału 998. To, że napisałeś tu, już zostało zauważone przez odpowiednie służby, więc chyba zostaje czekać na rychłe rozwiązanie problemu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Problem z wyświetlaniem EPG

@lukis90elSprawdź czy po weekendzie wróciło do normy to EPG, bo podobno ktoś sprawdzał (czytałem) i jest ok. Daj info, proszę


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Problem z wyświetlaniem EPG

EPG wróciło do normy w piątek ok. 17 - zapomniałem o tym wspomnieć.

Temat może się przydać w przypadku późniejszych awarii EPG, które mogą się zdarzyć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 67
  • 135
  • 0

Problem z wyświetlaniem EPG

Cześć, nie działa EPG na Polsacie,  nie można zaprogramować nagrania. Można jakoś odpalić nagrywanie bez EPG.

ICU 100


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Problem z wyświetlaniem EPG


@fenomennapisał(-a)

Cześć, nie działa EPG na Polsacie,  nie można zaprogramować nagrania. Można jakoś odpalić nagrywanie bez EPG.

ICU 100


Można, przez planowanie nagrań (PVR albo odpowiednia pozycja w menu), trzeba podać kanał, datę i czas oraz częstotliwość nagrań.

Ciekawostką jest też to, że kiedy EPG nie wyświetla informacji o programie to przez menu EPG nie da się zmienić na taki kanał "bezinformacyjny": wciskanie OK na tym kanale nie przynosi żadnego efektu. Pozostają oczywiście inne metody przełączania, ale ta nie działa.