Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange TV Go


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

@Bartłomiej Ej zrobicie coś z tą telewizją? Bo moja cierpliwość się już skończyła kilka dni temu. Co to w ogóle ma być,zamiast działać lepiej,to działa to co raz gorzej. Chce sobie obejrzeć dziś mecz siatkówki,to mi się obraz zacina i rozdzielczość 144p się robi zamiast HD.  Zero kompetencji,olewanie klienta. Żałuję,że mam internet i telewizję w tej sieci. Nie pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

Tradycyjnie Orange tvgo po polnocy nie wyświetlają się kanały 😉 Ta appka tylko w godzinach dziennych i może wieczornych jest dostępna.

na desktopie przez www działa teraz (po polnocy). Rano i w dzień appka działa 😆


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

Noc w noc albo działa w sensie teoretycznym ale kanałach są niedostępne wcale albo jak powyżej. Czy ktoś z Orange moglby się wypwoiedziec się w tym temacie jak i temacie funkcjonalności MojOrange z dodawaniem wyłączaniem pakietów dodatk dla tv w ramach usługi MO?Noc w noc albo działa w sensie teoretycznym ale kanałach są niedostępne wcale albo jak powyżej. Czy ktoś z Orange moglby się wypwoiedziec się w tym temacie jak i temacie funkcjonalności MojOrange z dodawaniem wyłączaniem pakietów dodatk dla tv w ramach usługi MO?

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

Apki to w sumie nie używam,po co się niepotrzebnie denerwować. Nawet @Bartłomiej przestał się udzielać. A tak się zarzekał,że to wszystko zostanie naprawione. Z orange jest tak jak z politykami. Nikt nie da ci więcej niż oni naobiecują.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Problem z Orange TV Go

@Cezariusz31 podtrzymuje nadal to, że zostanie to naprawione - jak widzisz, wymaga to większej ilości czasu, co za tym idzie - większej ilości cierpliwości. Pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

 


@Cezariusz31napisał(-a)

Apki to w sumie nie używam,po co się niepotrzebnie denerwować. Nawet @Bartłomiej przestał się udzielać. A tak się zarzekał,że to wszystko zostanie naprawione. Z orange jest tak jak z politykami. Nikt nie da ci więcej niż oni naobiecują.


ja czasami poza domem korzystałem 

Ale ostatnio czesciej ona nie działa niż działa, dziś teraz ten sam komunikat co go wyżej

publikowałem 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Orange TV Go

u mnie działa normalnie Orange go 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go


@Citi2017napisał(-a)

u mnie działa normalnie Orange go 🙂


Na aplikacji na smartfonie ? Ja pisze o aplikacji mobilnej ios 13.1.2

879699E1-A6DA-42B3-AF7A-B8D70D0C4A77.png

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Orange TV Go

Screenshot_20191005-223018_Orange TV Go.jpg

@Tob  Tak na smartfonie jak widać  na foto  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

w 1 wpisie nie dałeś zdjęcia ani nie pisałeś ze na appce 🙂

po zdj widać, że u Ciebie inny system operacyjny - widać ich appka na ios-a ma regularne problemy 

 

oraz na foto zamieszczonym nie ma listy kanałów. Bywa ze appka się sama w sobie odpala ale kanały tv nie pokazują się i nie można nic odtworzyc 😉