Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polsat seriale HD


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Polsat seriale HD

@Dariusz725 Kanał jest nadawany w HD - Polsat Seriale HD nigdy nie miał dopiska HD, nawet na różnych forach o tym mówili, tylko lecą stare odcinki które nigdy nie były produkowane w HD więc wiadome jest że nie puszczą ci tego odcinka w HD - Natomiast seriale/filmy wyprodukowane w HD lecą normalnie w HD


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

@Dariusz725  Pacz, na reklamy reklama zawsze jest w HD widać jakość obrazu, że HD jest.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Polsat seriale HD

ale o czym ty mówisz nie patrzę na filmy bo są różne ale logo w hd przy telewizorze  1080p jest ostre a logo w sd rozmazane, to dlaczego wszystkie programy polsau w HD mają dopisek hd polsat tak ma , mam znajomego co ma cyfrowy polsat i tam program polsat seriale jest od kwietnia w jakości hd i ma dopisek w logo hd. Orange albo podmieni albo będzie wciskał kit że to hd program od kwietnia był w hd i nic się nie zmieniło w jakości obrazu a co do kiepskich to sa też nowe odcinki w hd  nagrane w 2019 roku 

 

_____________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

@Dariusz725Prośba, jeśli mówisz, że kolega ma, HD przy logo zrób zdjęcie na potwierdzenie swoich słów to chyba nie problem ? Zrobić zdjęcie obrazu Polsatu. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Polsat seriale HD

@Dariusz725 Polsat Seriale nigdy nie miał dopiska HD + Ja mam w domu i CP, i Orange i oba nie mają dopiska HD a są w HD - Nawet na YouTube w różnych filmach z PS HD nie ma dopiska HD i na portalach jak Satkurier również mówią że nie ma dopiskaOpera Zrzut ekranu_2020-08-06_214854_www.youtube.com.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polsat seriale HD

Dział łączności z widzami Grupy Polsat - tel.: (22) 514 52 50
Jeśli nadal ktoś nie wierzy...

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

Dziękuje @livr  za potwierdzenie moich słów  😊 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Polsat seriale HD

nie wiem gdzie wy macie to hd może macie satelitarną tv orange , ja na kablowej mam w sd , wy mówicie nie prawdę ponieważ od kwietnia polsat romase która była w SD podmienili na polsat esriale i do tej pory było w SD , w serwisach internetowych oraz na stronie orange zamieścili informację że od 1 sierpnia tv orange dostaje dwa nowe programy TV okazje w SD i Polsat seriale w HD . Wczoraj na infolinii technicznej dostałem informację że wiadomość  do mediów poszła wcześniej niż został podmieniony kanał na hd i w ciągu kilku dni mają podmienić na wyższą rozdzielczość . A tak nawiasem mówiąc to chyba każdy ma  oczy i widzi jaki jest odbiór telewizji gdy jest program w HD a jaki w SD . Rozmazane logo nie może być w programie nadawanym w hd chyba że ktoś może ma telewizor kineskopowy . 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 1

Polsat seriale HD

Być może aktualizacje są wysyłane partiami, coś takiego mi świta.

Niemniej u mnie, TV po IPTV kanał Polsat Seriale nadaje w SD i to jest widoczne gołym okiem. Wystarczy spojrzeć na logo kanału, ograniczenie wiekowe, same napisy czy reklamy. Różnica między SD I HD jest duża i to naprawdę widać gołym okiem że dany kanał nadaje w niższej rozdzielczości. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Polsat seriale HD

dzisiaj dopiero został udostępniony program polsat seriale HD na kablowej telewizji orange  , po co odpowiadać i wprowadzać w błąd jak się dokładnie nie wie , aby łapać tylko punkty , niektórym usuwa się komentarze lub pomysły chociaż są przemyślane i poważne, natomiast tym którzy w prowadzają w błąd nagradza się punktacją  żenada .