Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polsat seriale HD


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Polsat seriale HD

Witam

W intrenecie znalazłem taką wiadomość https://satkurier.pl/news/194312/polsat-seriale-hd-i-tv-okazje-w-orange-tv.html czy to prawda jeżeli tak to dlaczego ciągle na dekoderze jest polsat seriale w jakość SD ciągle tez tak macie ? 

21 ODPOW. 21

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

Witam. Ummie na kanale 253 jest Polsat seriale, ale ani na pasku, ani na logo nie ma  informacji czy to HD i nie ma, na innym miejscy tej stacji jest SD po jakości obrazu widać.1.jpg2.jpg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Polsat seriale HD

ciekawe że na wpisie na forum też jest podana informacja że od początku sierpnia polsat seriale jest w hd https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowo%C5%9Bci-w-ofercie-Orange-TV/m-p/219036/highligh... 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

@Dariusz725Może być opóźnienie parę dni zanim podmienią.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

@Dariusz725  Poszperałem, Tak będzie, na dniach podmiana Dotyczy to przekazu Polsat Seriale HD uruchomionego kilka dni temu z nowego transpondera. Wygląda na to, że jak zapowiadaliśmy-wersja SD wkrótce zostanie wyłączona i wszyscy operatorzy przechodzą na przekaz HD.
Tylko kolega pośpieszył się z informacją.   Tak piszą na stronach 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

@Dariusz725  Polsat Seriale jest już w HD nadawany na 100% a aktualizacja danych na pasku EPG wkrótce 😋 to informacja  potwierdzone .


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Polsat seriale HD

na pewno nie jest to obraz HD bo nie ma na logo HD a wszystkie programy polsatu mają HD po drugie obraz jest rozmazany jak na SD czyli nie wprowadzaj w błąd, chyba że na kablowej nie ma a na satelitarnej jest ?  


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

Jest to transmisja HD tak jak HBO masz i tez nie pisze przy logu już że to HD 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Polsat seriale HD

nie wiem czy masz telewizję orange, przecież wszystkie programy polsatowskie mają dopisek hd jeżeli są  wysokiej rozdzielczości , po drugie jest obraz rozmazany czyli jakość SD , po trzecie na infolinii technicznej powiedziano mi że sd podmienią na hd dopiero pod koniec tygodnia czyli chyba wiedzą lepiej więc nie wprowadzaj w błąd jak nie wiesz do końca .


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Polsat seriale HD

@Dariusz725   Mam i rozmawiałem osobą również z Orange. Tobie chodzi, o pasek dolny tam się pojawi za parę dni, bo EPG mam opóźnienie w aktualizacji informacji a np. świat według kiepski jest niżej jakości, gdyż są to stare odcinki kręcone w SD. Transmisja produkcji SD nie wzmocnij się od sygnału HD  i to już wina Polsatu  a sam sygnał jest HD.Jeśli Polsat Seriale będzie emitować Film lub serial na krencony w technice HD  wtedy zobacz że masz Polsat Seriale HD nie ma już wersji nigdzie tego  kanału wersji SD.