Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku

Witam. Gdzie zgłosić problem z pixelizacją TV - zostały zablokowane wszystkie kanały on line, chat też nie działa zostaje tylko infolinia, a może pismo mam w tej sprawie wysłav?

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku

A reset rutera był robiony? Test łącza? Połączenia przewodów sprawdzone? Robiąc test łącza poprzez aplikację MO, od razu możesz zgłosić usterkę, o ile appka jej nie usunie...


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku

Dodam że problem pojawił się w ostatnim czasie , a testy były robione a przewody sprawdzone. Zastanawiam się nad kwestą pomiatór - jeśli pixelizacja pojawia się okresowo co 30 min to połączenia nie powinny mieć na to wpływu. Okresowość tych zdarzeń ma pewnie związek z jakością świadczenia usługi


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku

Zrób zgłoszenie. Mrozy i wilgoć płatają figle w centralkach. Przyjdzie monter i posprawdza. Jest tylko jeden haczyk. Jeśli z linią będzie wszystko ok, to może być naliczona opłata. Jaka usługa neo?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku

Zrób zgłoszenie? pisalem wcześnie że przez on-line nie mogę bo kanały zablokowane a chat nie działa   usługa orange love do 20M a nie spina się na 11M więc może napisze pismo będzie szybciej:

 

Tak jak wspominałem - pixelizacja okresowa, dla mnie to czynnik nie zależny od Klienta. Może warto zacząć od DSLAM, bo już sama oferta versus dostępność prędkości u Klienta jak widać robi różnicę .

 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku

Zgłoszenie możesz zrobić po diagnostyce w aplikacji Mój Funbox: https://www.orange.pl/omnibook/moj-funbox-aplikacja#

Sprawdzałem teraz w aplikacji Mój Orange i czat działa poprawnie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pixelizacja - zacinanie obrazu dzwięku

O losie, pokręciłem apki Emotikon: zakłopotany Przepraszam, oczywiście miało być MF, a nie MO Emotikon: zakłopotany Mózg się przegrzewa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dzięki @Wojciech za "kubeł" zimnej wody Emotikon: LOL