Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pikselizacja przycinanie obrazu


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pikselizacja przycinanie obrazu

@ketrasaArtur  zgadza się co do Livebox było można funkcja zmienić na dwa gniazdka tv jako  ale w funboxa  od wersji 2,0 nie ma już tego 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pikselizacja przycinanie obrazu

To ślepa uliczka. @Anonim za to podpowiada o znanie kabelka. Nawet jak jest oryginalny, to też warto sprawić.

Czy zmiana portu LAN też ma wpływ na działanie TV?

Anonim

Nie dotyczy

Pikselizacja przycinanie obrazu


@ketrasaArturnapisał(-a)

To ślepa uliczka. @Anonim za to podpowiada o znanie kabelka. Nawet jak jest oryginalny, to też warto sprawić.

Czy zmiana portu LAN też ma wpływ na działanie TV?


Można przepiąć do innego portu lan, dekoder będzie działać, jak to nic nie da to reset do fabrycznych, można też zgłosić usterkę i wymienić FunBox 2.0, nie jest to już nowy sprzęt i wolno mu czasem usterkę złapać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Pikselizacja przycinanie obrazu

Sprawdzę ale zakładam, ze jak był technik z Orange to wiedział co robi.  Może jednak się mylę! 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Pikselizacja przycinanie obrazu

@gayczakjeśli jest usterka, to masz 2 elementy, FunBox i dekoder, któryś trefny lub ich połączenie, obu reset do fabrycznych ustawień > na początek zrób 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Pikselizacja przycinanie obrazu

U mnie akurat z Funbox’a 2,0 wychodzi sygnał na przystawkę OVP (światłowód), z którego kabel prowadzi do gniazda elektrycznego (liveplug), a następnie w innym pomieszczeniu inny liveplug podpina się do routera TV 

Anonim

Nie dotyczy

Pikselizacja przycinanie obrazu


@gayczaknapisał(-a)

U mnie akurat z Funbox’a 2,0 wychodzi sygnał na przystawkę OVP (światłowód), z którego kabel prowadzi do gniazda elektrycznego (liveplug), a następnie w innym pomieszczeniu inny liveplug podpina się do routera TV 


To trzeba te Liveplug HD przetestować na innym sprzęcie, bo one mogą powodować problemy, im więcej takich dodatkowych urządzeń tym łatwiej o problemy, tu na forum raczej nikt nie zgadnie co ci tam usterkę złapało, chyba że kto ma szklaną kulę 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Pikselizacja przycinanie obrazu

Jest jeszcze „pośrednik”, terminal światlowowodowy Sagemon 

Anonim

Nie dotyczy

Pikselizacja przycinanie obrazu


@gayczaknapisał(-a)

Jest jeszcze „pośrednik”, terminal światlowowodowy Sagemon 


Jakby on fiksował, to net by ci znikł, to ogniwo z swoim zestawie, zostaw w spokoju 😉

Sprawdż to co pisałem wcześniej 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pikselizacja przycinanie obrazu

Arti_Kn_Pl_1-1602956242174.png

Macie takie efekty na programie FOX HD ? Możecie sprawdzić ? Dekoder ICU100 na FTTH300 Mb/s. Efekt zarówno na kablu i wifi. Tylko ten kanał. Efekt od ok. 4 dni. Kable zmieniane. Reset dekodera nie wykonany bo nie chce mi się od nowa ulubionych ustawiać.