Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety nc+

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiety nc+

Witam. 

Jutro kończy mi się umowa orange love więc udałem się do salonu podpisać nową. Zaoferowano mi pakiety tv nc+. Wybrałem pakiet extra+ jednak w domu zorientowałem się, że większość kanałów pokrywa się z kanałami orange tv standard. Wiem, że umowy już nie zerwę bo została podpisana w salonie. Moje pytanie brzmi czy da się ten ieszczęsny pakiet nc+ extra+ zamienić na inny pakiet z nc+ np canal + select ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Pakiety nc+

@pawel100  pytanie czy chodzi o pakiet Orange Love Extra czy pakiet nc+ extra+. Pakiet nc+  zawiera ponad 50 kanałów. Jeżeli podpisałeś umowę na extra+ to była nowa umowa i jej nie zmienisz. Możesz jedynie dobrać do tego jeszcze dodatkowo c+

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pakiety nc+

A jaka jest data realizacji umowy/zmiany oferty?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiety nc+

Umowa trwała 24 miesiące i kończy się jutro . Nowa umowa jest podpisana od jutra na 24 miesiące.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Pakiety nc+

@pawel100  pytanie czy chodzi o pakiet Orange Love Extra czy pakiet nc+ extra+. Pakiet nc+  zawiera ponad 50 kanałów. Jeżeli podpisałeś umowę na extra+ to była nowa umowa i jej nie zmienisz. Możesz jedynie dobrać do tego jeszcze dodatkowo c+


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiety nc+

Chodzi o pakiet nc+ extra+ więc pozostaje mi czekać te 24 miesiące ;/


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Pakiety nc+

@pawel100 niestety tak. Extra+ masz w promocji 3x0 zł a później 29.99 dorzucajac do tego C+ Prestig będziesz miał w ramach ofert urodziny C+ 79.99 a pierwsze 3 miesiące za 29.99 zł. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pakiety nc+

Teoretycznie można powołać się na prawo telekomunikacyjne i przepis że póki usługa nie została uruchomiona, to można z niej zrezygnować bez opłat (niezależnie od miejsca zakupu). Ale ze względu na weekend to już raczej nierealne. Ten tryb to nie odstąpienie 14 dniowe przy zamówieniu na odległość. Podstawa prawna art. 57 ust. 6 prawa telekomunikacyjnego - to nie obowiązuje jeśli była ulga na urządzenie ale przy oddzielnej umowie na nc+ extra+ urządzeń i tak nie ma takich ulg. Ew spróbowałbym może znaleźć czynny salon w sobotę bo tu decyduje data wpływu rezygnacji (a nie nadania jak przy odstąpieniu). Tylko pytanie kiedy dokładnie nastąpi aktywacja nowych pakietów na dekoderze. Póki ich nie ma to można. W razie problemów trzeba złożyć pismo (najlepiej zrób sobie kopię dla siebie) i złożyć reklamację jeśli pracownik salonu nie będzie chciał takiej rezygnacji przyjąć.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Pakiety nc+

@Piotrekk85  pakiet jest aktywowany maksymalnie w ciągu kilku godzin, także tutaj raczej nie ma szans na rezygnację.