Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

To był standardowy komunikat typu: kanał niedostępny, zamów dzwoniąc pod numer... itd. Wieczorem mogę sprawdzić "dokładnie".

A w czym rzecz, czemu potrzebujesz dokładnie?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Jest kilka komunikatów, które brzmią podobnie, a sposoby rozwiązania problemu różnią się znacząco.

Polsat News HD jest kanałem gwarantowanym dla pakietu Comfort+. Jeżeli na kopii umowy znajduje się zapis, że dla pakietu Start+ również jest gwarantowany i nie ma zapisu, że mogą go wyłączyć to reklamacja powinna być z góry uznana.

Tu wyciąg z umowy na pakiet Start+ zakładanej kilka dni temu:

Bez tytułu.png

[edit] ► Obraz został ukryty, ponieważ prezentował wykaz kanałów w pakiecie dedykowanym dla klientów telewizji NC+, wprowadzając tym samym małe zamieszanie - Moderator Wiktor ◄

 

Jak widać powyżej, dla tego Startu nie ma gwarantowanego Polsat News HD. Często zdarza się też tak, że gdy otrzymujemy na początek darmowe dopełnienie do pakietu wyżej, które powinno automatycznie wygasnąć po miesiącu/dwóch, to niektóre kanały z wyższego pakietu zostają. Dzieje się tak, jeżeli do karty nie dojdzie pełna informacja o odebraniu uprawnień. W efekcie możemy zostać posiadaczami kanałów, które powinny być wyłączone, a są nam przez przypadek udostępniane bezpłatnie. Zabawa niestety się kończy po odświeżeniu uprawnień karty przez klienta czy konsultanta.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Na twojej liście w ogóle nie widzę Polsat News HD - wycofali??? Na mojej (patrz na poprzedniej stronie) jest i na dodatek bezwarunkowo. Ja zawierałem umowę w sierpniu 2017.

 

A teraz UWAGA! Zadzwonił do mnie konsultant z Orange i powołując się na moją poranną rozmowę na czacie z P. Magdaleną poinformował, że nie muszę iść z reklamacją do salonu, że oni mi odblokowują ten program i mam tylko sobie uaktualnić uprawnienia!

 

Jestem w szoku, dopiero wieczorem uwierzę, jak zobaczę...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

► Niektóre fragmenty zostały ukryte i zmodyfikowane. Nie były zgodne z zasadami Nasz Orange i wprowadzały zamieszanie. Część dyskusji została przeniesiona do tego tematu - Moderator Wiktor ◄

 

Jeśli po przyjściu do domu nadal nie będzie dostępu do PN HD, to rzuć dekoder na kanał, który służy do odświeżania uprawnień.

Jeśli to nadal nie pomoże to opcje pozostają dwie - reklamacja lub wymiana karty.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Nie no spoko, zrozumiałem, że już odświeżyli i tylko dekoder musi odebrać (na kanale 1 lub 998). Poczekajmy do wieczora, nie pali się 😉

 

ps. Karta na pewno niewinna, przecież wyraźnie stwierdzili, że było zablokowane.

 

"Edit: Nie zdziwiłabym się, gdyby w ciągu tego prawie roku przetranferowali PN HD do pakietu Comfort+, klienci zazwyczaj nie są wymagający i nie zauważają tej różnicy."

Nie wiem, czy się rozumiemy... PN HD miałem mieć w ramach NC Start+ a nie jako uzupełnienie tymczasowe do Comfort+. W orange'owych pakietach PN HD nigdy nie był w podstawowym/optymalnym, tylko w wyższych.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

"W regulaminie promocji Polsat News HD jest podany bezwarunkowo, nie jest dopełnieniem Comfort+, więc albo mają błąd w regulaminie i teraz muszą tą żabę zjeść, czyli dodać program albo zerwać umowę bez kary. Idź do salonu z umową i wydrukiem załącznika z listą kanałów!!!" Właśnie nie otrzymałem nawet takiego załącznika a umowa brzmi u mnie trochę inaczej. Jak będę w domu wieczorem to sprawdzę jeszcze raz dokładnie i napiszę jak brzmi treść mojej umowy. Ale do salonu i tak się wybiorę, na pewno nie zaszkodzi 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32717
  • 38412
  • 1384

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

I to dziwne że ganiają Was po salonach. Każdy wygenerowany dokument w systemach ma swój barkod, sumę kontrolną, klucz sha czy inny indywidualny identyfikator. Więc jest to do odtworzenia i sprawdzania.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

hederath nie wiem z którego roku masz to zestawienie ale chyba jest aktualne. Wygląda na to, że "polsat news" faktycznie wypadł do comfort+. Na mojej umowie przy liście kanałów nie ma odsyłaczy, żeby sprawdzić, które kanały są gwarantowane a które nie, po prostu wszystkie są objęte przypisem, że lista może ulegać zmianie. Orientuje się ktoś może czy ten pakiet comfort+ można dokupić i jeżeli tak to jaki jest jego koszt? Szukałem na stronie orange ale nie mogę go znaleźć. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2099
  • 5881
  • 196

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Comfort + nie ma w ofercie już możesz zakupić extra + za 29 zł pierwsze 3 mc za 0 zł przy umowie na 24 mc

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32717
  • 38412
  • 1384

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Comfort+ do zakupu oddzielnie to nie ma, ale jak pakiet "techniczny" i dla archiwalnych ofert - nadal jest.