Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Anonim

Nie dotyczy

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

► Wątek wyodrębniono z tematu Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów - Moderator Wiktor ◄

 


@hederath napisała:
Pokaż szczegóły

W takim razie proszę Cię tylko jeszcze o podanie... (...)

Jeśli po przyjściu do domu nadal nie będzie dostępu do PN HD, to rzuć dekoder na kanał, który służy do odświeżania uprawnień. (...)


@hederath Nie widać żebyś był pracownikiem infolinii Orange wiec nie podawaj nic @bluesmanniak

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Widzę, że GIODO powinno sprawdzić jak są chronione dane klientów... jeśli ktoś przez forum bez weryfikacji wchodzi na kartoteki klientów...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

@Piotrekk85 jeśli ktoś przez forum bez weryfikacji wchodzi na kartoteki klientów... 

Nie no, jak to rozumiesz, że "przez forum"? Koleżanka zadeklarowała pomoc, jeśli podam jej odpowiednie dane na pw a to przecież zupełnie inna sprawa...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Okej ale ja przez forum mogę podane moich sąsiadów. Znam nawet PESEL i co? też można dokonywać zmian? czy jest to jakoś rejestrowane? Chora sytuacja. Odbiega to od wątku, więc jak mamy dyskutować o ochronie danych w nc+/orange/iti - to załóżmy nowy wątek.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Dlatego nie proszę o numer PESEL, bo uważam, że to bezczelne i co najmniej niepokojące.

Siedzę właśnie z tyłkiem na krześle w punkcie nc+, więc jeżeli ktoś chce zweryfikować to, że jestem pracownikiem, to zapraszam. Podam na PW, który to dokładnie punkt.

Znam zasady działania infolinii i nie chcę, żeby kolega był niemiło zaskoczony po przyjściu do domu.

Ale co tam, zlinczujcie mnie za chęć pomocy, przecież nie będę się ubiegać kilka dni o status pracownika na tym forum, żeby pomóc komuś, kto tej pomocy potrzebuje na już.

A odświeżenie uprawnień karty to procedura standardowa, która może być wykonana nawet przez klienta, jeżeli tylko ma założone konto na stronie internetowej.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

@Piotrekk85 Daj spokój, nie zakładaj 😉

Ja też trochę dziwnie odbieram to się dzisiaj stało, bo przecież nie zarejestrowałem formalnie żadnego zgłoszenia czy reklamacji. Jakby co to rejestracja rozmowy na czacie chyba jest słabym argumentem?

Z drugiej strony podoba mi się takie załatwienie sprawy (sam tak czasami robię jako helpdesk w innej branży), o ile prowadzi do szybkiej o korzystnej poprawy sytuacji klienta.

Anonim

Nie dotyczy

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)


@hederathnapisał(-a)

Dlatego nie proszę o numer PESEL, bo uważam, że to bezczelne i co najmniej niepokojące.

Siedzę właśnie z tyłkiem na krześle w punkcie nc+, więc jeżeli ktoś chce zweryfikować to, że jestem pracownikiem, to zapraszam.

A odświeżenie uprawnień karty to procedura standardowa, która może być wykonana nawet przez klienta, jeżeli tylko ma założone konto na stronie internetowej.


Tylko klienci Orange maja inne karty i dekodery niż klienci NC+ taka mała różnica. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

@Anonim: nie do końca. CRM i niektóre aplikacje są wspólne. Mnie osobiście przeraża to co czytam...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Ja to w ogóle nie rozumiem, jak w punkcie nc+ można regulować uprawnienia klienta Orange? Przecież te uprawnienia lecą potem z sygnałem Orange? Ktoś, może koleżanka @hederath, wie, jak to działa?

A już w szczególności, gdy jeszcze na dodatek programy z pakietów nc+ nakładają się na pakiety Orange...

Anonim

Nie dotyczy

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Dla dekoderów NC+ można przesłać z konta  http://ncplus.pl/Pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/Zagadnienia-techniczne/Uprawnienia/komunikat...

Ale nie dla Orange chyba logiczne. Może Orange tak też zrobi dla wznawiania uprawnień