Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Są różne rzeczy od zaplecza. Lepiej nie widzieć/wiedzieć wszystkiego 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)


@bluesmanniak napisał:

Ja to w ogóle nie rozumiem, jak w punkcie nc+ można regulować uprawnienia klienta Orange? Przecież te uprawnienia lecą potem z sygnałem Orange? (...)


Nie można. Różne platformy, różny sprzęt, kodowanie i często również technologia... itd.


Są oczywiście podobieństwa, bo np. w ramach danego pakietu udostępniany jest ten sam kontent, ale nawet i w tym obszarze zdarzają się różnice (tzn. to co jest w pakiecie telewizji NC+ różni się od tego, co jest w pakiecie o tej samej nazwie w Orange TV).

 

Ty @bluesmanniak powinieneś patrzyć tylko na dokumenty otrzymane (/ lub pobrane) od Orange (/ ze stron Orange). I - oczywiście! - w sprawach związanych z telewizją od Orange, gdzie wymagana jest weryfikacja Twojej kartoteki, kontaktować się z tym BOK-iem Szczęśliwy robot... Nigdzie indziej.

 

▬▬▬

PS: w wyżej poruszanej sprawie wyślę ci PW 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Wczoraj udałem się do salonu Orange, aby u źródła sprawdzić, co aktualnie oferuje pakiet Strat+(od NC+), bo w internecie znalazłem tylko "Lista kanałów dla Promocji Start+ z dnia 12.01.2017 r.", która podobno jest już nieaktualna.

W salonie okazało się, że osoba (jedyna) która orientuje się w temacie NC+ jest nieobecna, ale bardzo życzliwi konsultanci robili co mogli:

-  znaleźli listę porównawczą kanałów, na której można bardzo wygodnie porównać pakiety: Podstawowy, Start+, Comfort+ i Ekstra+. Oczywiście zwrócili mi uwagę, że Podstawowy to teraz jest Optymalny i różni się zawartością, ale to co zawiera Start+ podobno jest aktualne. Ja wiem, że nie jest aktualne, bo np. Polsat News HD nie ma na tej liście (jest w Comfort i Extra)

- znaleźli aktualną listę kanałów z pakietami: Optymalny i Extra+ i zasugerowali, żebym sobie porównał to z tą poprzednią listą zawierającą Start+. Bardzo to niewygodne do porównań, pomijając, że tamta lista Start+ jest nieaktualna

W sumie wyszedłem z niczym, aktualnego opisu pakietu Start+ dalej nie mam, a (biedni) konsultanci nie mają tych informacji. Ktoś na górze układa te pakiety jak domki z kart ale na dół informacja już nie dociera... i jak tu coś sprzedać dociekliwemu klientowi nie narażając się na późniejsze zgrzytanie zębów i reklamacje?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Przy sprzedaży w stosie dokumentów pracownik salonu powinien wydrukować listę dla konkretnej umowy. Aktualnie listy są na portalu sprzedawców. Już pisałem w kilku wątkach że posiadanie konkretnego pakietu np. start+ to tylko nazwa handlowa. Pod kątem technicznym w systemach jest kilka wariantów. Nie każdy pracownik ma być może do niej dostęp lub potrafi z niej skorzystać.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

Jeśli jest tak jak piszesz, to nie wygląda to zbyt profesjonalnie.

Podałem podstawowe dane (Love, Optymalny i technologia sat) i otrzymałem, to co powyżej opisałem. Miałem akurat pecha, że nie było osoby znającej temat, no ale skąd klient ma wiedzieć kiedy przyjść, żeby trafić na odpowiedniego fachowca? 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Orange TV a telewizja od NC+ - podobieństwa, różnice i związane z tym małe zamieszanie ;-)

To już kwestia przepływu informacji miedzy pracownikami od obsługi/sprzedaży. Ważne są oznaczenia tzw. subskrypcji. Na pewnym forum można je czasem uzyskać.