Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Teraz miałem czas, żeby sprawdzić TV. Z tej listy co przesłałeś to brakuje mi tylko BLOOMBERG, POLSAT NEWS, FIGHTKLUB, KBS WORLD. W umowie w ramach "Oferty ITI Neovision" jest punkt z kanałami a w nich również takie których nie mam m.in: Active Family, kanały BBC, CBS, Da Vinci, Lifetime, Crime+, Polsat Cafe czy Polsat News. itd. Następnie jest zdanie, że kanały te "są świadczone na podstawie Regulaminu rozdział II ust.10, tj. promocyjnie, udostępnianie i wycofanie tego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy". W sumie nie wiedziałem, że stracę możliwość oglądania z 50% kanałów z tej listy. Po za tym szkoda, że nie otrzymałem żadnego załącznika o których mowa w tej umowie tj. regulaminu oferty, cenniku zestawienia opłat, Regulaminu szczegółowych warunków ani Regulaminu promocji. Wygląda na to, że ta nieszczęsna lista jest listą kanałów promocyjnych. Szkoda, że nigdzie nie ma mowy o właściwej liście kanałów wchodzących w skład tej oferty. Przepraszam, że tak truje o tych kanałach ale mam w domu osobę uzależnioną od Polsat News :). Wygląda na to, że muszę dokupić dodatkowy pakiet Polsatu, tylko że Polsat News miał być już w tym pakiecie NC+. Dzięki za odpowiedzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32717
  • 38414
  • 1384

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Linkowałem wyżej link do wpisu co ma zawartość start+. Tą kartę też powinieneś otrzymać. Ew. zawsze zostaje złożenie reklamacji.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

NcStart.jpgJa "przypadkiem" podpisałem Start+ i dostałem załącznik, który wyglądał mniej więcej jak to powyżej. Ponieważ Polsat HD i Polsat News HD nie są na tej liście obwarowane żadnymi warunkami, to sprawdzę popołudniu, czy faktycznie u mnie działają, a jeśli nie... to może będę miał powód by bezkarnie zerwać umowę na ten Start+ 😉

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Sprawdziłem. U mnie, odbieram wersje SAT, działają: Polsat HD, Polsat 2 HD i Polsat News 2. Polsat News HD nie działa, wyświetla się komunikat o możliwości zakupienia. A ponieważ miał być gwarantowany to dzisiaj zgłoszę na chacie zapytanie dlaczego nie działa, a potem może reklamację, zobaczymy co Orange na to...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Dzisiaj rozmawiałem na chacie i kanały, których brak są dopełnieniem do comfort+. Szkoda tylko, że nigdzie nie jest napisana lista takich kanałów. W sumie w każdej chwili można wyłączyć jaki się chce kanał i stwierdzić, że był dopełnieniem do comfort+. Po za tym chciałem polsat news dlatego pakiet start+ a po dwóch miesiącach dostaje inne kanały oprócz polsatu. Widzę, że nawet w salonie nie rozumieją tych umów i nie wiedzą jakie kanały w jakim pakiecie i dlaczego. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Na chacie (pozdrawiam P. Magdalenę) urobiłem się po łokcie, że wytłumaczyć, że w regulaminie promocji
Start+ program Polsat News HD jest bezwarunkowo gwarantowany i nie podpada pod opcje (3), czy że dopełnienie Comfort+ na 2 mesiące. Troche to trwało zanim pani przyznała, że cos tu jest nie tak i w końcu skierowała mnie do salonu w celu złożenia reklamacji. Pójdę i złożę, ciekawe czym to się skończy, czy mi dadzą ten program czy będę mógł odstąpić od Start+ (a o to mi głównie chodzi 🙂  )

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

@bluesmanniakSzkoda że nie przyjęła od razu reklamacji od ciebie, przypomniałeś mi coś z przed kilku lat  wstecz jak mialem napisane na umowie że posiadam TVN HD w innej technologii niż SAT i taka miałem.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

@msmafy nie poddawaj się! W regulaminie promocji Polsat News HD jest podany bezwarunkowo, nie jest dopełnieniem Comfort+, więc albo mają błąd w regulaminie i teraz muszą tą żabę zjeść, czyli dodać program albo zerwać umowę bez kary. Idź do salonu z umową i wydrukiem załącznika z listą kanałów!!!

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001405/4098877832.pdf?_ga=2.97705629.365722180.1520839952-...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Pani Magdalena nie chciała przyjąć reklamacji, stwierdziła że potrzebne będą kopie umowy i aneksu z listą programów i pisemne złożenie reklamacji...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Pakiet nc+ za 10 zł - brak dostępu do niektórych kanałów

Skoro już jako pracownik ence się tu zapodziałam, to spróbuję coś pomóc.

Jaka informacja dokładnie wyświetla się na dekoderze?