Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love zmiany w trakcie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

Może ktoś mi to inaczej wytlumaczy ilość multiroom a ilość urządzeń w orange tv go bo ja z tego nic nie wiem niestety..


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 686

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba poprawiłem. Jaśniej nie umiem...i nawet komentarz z uzasadnieniem decyzji biznesowej podałem 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  Ja mam 2 dekodery uhd 88 i multiroom w 2 pokojach to w apce na telefon  orange tv go pisze że mogę mieć 3 urządzenia to mając 3 multiroom będą to 2 urządzenia?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 686

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Na stronie jest opis dotyczący 1 dekodera, a nie multiroom-u. Każdy kolejny dekoder multiroom-u pomniejsza liczbę możliwych do dopisania urządzeń TV Go


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  Ja obecnie mam 2 dekodery uhd 88 2 pokoje  i mam możliwość korzystać z 3 urządzeń na orange tv go więc jak dołoże 3 dekoder do kuchni to będzie urządzeń ile?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 686

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Teoretycznie na jednym. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  ja planuje mieć 3 dekoder w kuchni a w 2 domu mieć orange tv go na 2 urządzeniach na tym mi zależy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 686

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Powiem tak: jak w poprzednim wątku rozmawialiśmy o multiroom-ie to znalazłem gdzieś taki opis...dlatego z taka pewnością o tym piszę. Sam nie wymyśliłem 🙂

Postaram się to odnaleźć i zweryfikować. Odpowiem Ci na 120%  jak jeszcze raz dotrę do tej informacji, abyś był pewny


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  wybacz że jestem taki nie kumaty 🙂 byłbym Ci wdzięczny 🙂  Ty jesteś dobrze obeznany w orange 🙂 w każdym razie w 2 pokojach mam multiroom dekoder uhd 88 a planuje dać 3 dekoder do kuchni 4k stream 🙂 a w 2 domu chciałbym mieć  2 urządzenia w orange tv go gdyby to było możliwe byłbym szczęśliwy. 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10838
  • 100

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbbamasz tutaj w linku tematy dotycżce pomocy technicznej telewizji Orange TV Go https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-orange-tv-go#dla-klienta#brak#jak-dodac-usunac-urzadzenie-w...

🙂