Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv

Kupiłem telewizor Samsung z opcją Smart Tv niestety bez Android Tv. Czy ktoś ma pomysł jak zainstalować Orange Tv Go na tym telewizorze ewentualnie czy da się zainstalować inną przeglądarkę niż Samsung lub ktoś wie czemu po zalogowaniu na tej przeglądarce do Orange Tv Go pojawia się komunikat "Błąd odtwarzania brak połączenia z internetem. Sprawdź swoje połączenie i spróbuj ponownie." Dodam, że Netflix działa z prędkością światła. Help!

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv

@Adziuu69 kup media box na Allegro ~ 100zł z Android na pokładzie, problem minie 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv

Jaki masz system w tv? Ew podaj model tv.

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv

Na tizenie będzie ciężko. Ew można próbować przez smartview udostępniać ekran z innego urządzenia ale sporo zachodu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv

Przez Smartview nie działa, jest jakaś blokada bo prz udostępnieniu ekranu od razu wywala błąd. Tak samo jest z nc+go. Obawiam się, że nie da rady. Powinno zadziałać udostępnienie w sieci pulpitu laptopa ma ekranie TV. Ale nie sprawdzałem.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv

@Adziuu69 kup media box na Allegro ~ 100zł z Android na pokładzie, problem minie 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Orange Tv Go na Samsung Smart Tv


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Przez Smartview nie działa, jest jakaś blokada bo prz udostępnieniu ekranu od razu wywala błąd. Tak samo jest z nc+go. Obawiam się, że nie da rady. Powinno zadziałać udostępnienie w sieci pulpitu laptopa ma ekranie TV. Ale nie sprawdzałem.

W Vectrze da się udostępnić telewizje online z aplikacji na telefonie na ekran tv bezpośrednio, natomiast w orange nie bardzo sie tak da.... chyba jedynie zostaje podłączyć laptopa do tv i za posrednictwem strony orange tv go i tam ogladac...