Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Witam. Posiadam usługę Orange Love (światlowód, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, telewizję - pakiet optymalny). Telewizja jest jednak tylko w jednym pokoju - nie wzięłam usługi multiroom, ponieważ stwierdziłam, że po co mi drugi telewizor w małym pokoju, skoro mogę korzystać z Orange TV go i oglądać TV na ekranie komputera. Moje pytanie brzmi - co mam teraz zrobić, żeby uruchomić tę usługę na moim komputerze? Nie mam jej w umowie (choć tak naprawdę była zamówiona, ale wskutek błędu sprzedawcy w umowie jej nie uwzględniono). Podobno jednak można ją bez przeszkód włączyc w każdej chwili - możecie napisać jak to zrobić krok po kroku? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Nie musisz instalować...wystarczy wejść tutaj...warunkiem jest posiadanie aktywnego dostępu...Z tego co pamiętam, wykupienie dostępu do TV Go to koszt ok 5pln i zarejestrowanie się do usługi. Pakiet TV będzie uruchomiony na podstawie Twojego pakietu telewizyjnego...możliwość uruchomienia usługi na trzech urządzeniach...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Nie musisz instalować...wystarczy wejść tutaj...warunkiem jest posiadanie aktywnego dostępu...Z tego co pamiętam, wykupienie dostępu do TV Go to koszt ok 5pln i zarejestrowanie się do usługi. Pakiet TV będzie uruchomiony na podstawie Twojego pakietu telewizyjnego...możliwość uruchomienia usługi na trzech urządzeniach...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

a skąd mam wiedzieć, czy mam ten aktywny dostęp? Mam ten orange love, tak jak napisałam... ale bez orange TV go w umowie. Czy to oznacza że mam dostęp?

I jeśli tam już wejdę, to orange automatycznie doliczy mi te 5 zł do rachunku? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Filmik ze strony o którym napisał @Piotrekk85 wszystko Ci wyjaśni...film instruktażowy jest na stronie którą podałem Ci już powyżej...koszty to 4,99pln na m-c... 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Dzięki za odpowiedź 🙂 Mam jeszcze małe pytanko - czy w tej ofercie są kanały TVP 1 i TVP 2? Bo na tej stronie ich nie widzę. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Nie ma. Zestawienie kanałów na stronie pokazuje wszystkie dostępne kanały w odniesieniu do pakietu który posiadasz w usłudze TV...Optymalny/Bogaty/Maksymalny. Zwróć też uwagę na zieloną kropkę, która oznacza ze kanały są niegwarantowane...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

To delikatnie mówiąc niefajnie... przecież to podstawowe programy. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

No nie fajnie, ale zwróć uwagę że w zestawieniu nie ma żadnego kanału z oferty tv publicznej...Kiedyś tv publiczna była udostępniona w usłudze "telewizja tu i tam", ale obecnie też nie są dostępne no i koszty inne...

 

@edit: @amc1, warto też przestudiować regulamin usługi


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Dostępność kanałów zależy od zgód nadawców.

Ew. jak szukasz kanałów tvp, poszukaj innych platform np. https://pilot.wp.pl/tv