Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Dzięki za polecenie tej platformy, choć na niektórych programach obraz się zacina i trzeba odwieżyć stronę. Może znacie jeszcze jakieś inne platformy??

Żałuję że nie wzięłam opcji multi room. W sumie chyba mogłabym ją jeszcze dokupić. Ale mam zwykły monitor LED, bez tunera TV i bez wbudowanych głośników. Tuner na USB można by dokupić, ale nie wiem, jak to by było z dźwiękiem. Czy przy włączonym komputerze dałoby się oglądać TV? (wykorzystując głośniki komputerowe lub słuchawki). 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Przy multiroomie dostajesz drugi dekoder który łączysz skrętką z routerem. Dekoder łączysz do monitora poprzez złącze HDMI. Być może po dołożeniu przejściówki dźwięk wyprowadzisz analogowo do zewnętrznych głośników.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

@amc1 Zaznacz proszę najbardziej przydatną odpowiedź jako rozwiązanie.  Emotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym


@amc1napisał(-a)

Dzięki za odpowiedź 🙂 Mam jeszcze małe pytanko - czy w tej ofercie są kanały TVP 1 i TVP 2? Bo na tej stronie ich nie widzę. 


Już są dostępne kanały TVP


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

 Dzięki za podpowiedzi. Też chciałam się zalogować na tvGO,, mam wykupiony pakiet podstawowy i rozszerzony, ale i tak każą płacić za dostęp piątaka. Skoro to tv internetowa, to powinna działać na kilku różnych urządzeniach, przynajmniej tak zapewniała konsultantka. Zapomniała dodać, że odpłatnie.😐


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

W niektórych ofertach Orange Tv Go jest za free.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Jeśli podłączysz lapka przez domową sieć wifi kanały tvp też będą


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Orange TV go - jak zainstalować na komputerze stacjonarnym

Tak tylko nie ma tego Orange GO dostępnego dla klientów Orange LOVE z telewizja DTH Orange z Canal+......nie prawidłowy numer klienta i kod poufny i nie loguje wcale w tym Orange GO!

W IPTV, kablówka jest też dostępny Canal+Online, oprócz Orange GO dla tych co mają wykupiony Canal+,

a tu dla DTH, satelita z Canal+, nie ma wcale Orange GO..............