Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV GO brakuje kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Orange TV GO brakuje kanałów

Mam problem z usługą Orange TV GO, brakuje mi kanałów które mam normalnie wykupione i działają mi na telewizorze (na przykład Polsat Viasat Nature, BBC Earth HD). Widzę te programy na stronie Orange TV GO ale nie mogę na nie kliknąć, jest na nich symbol kłódki. Ta usługa jest tak wybrakowana, że jest 5 kanałów na krzyż czy to błąd?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange TV GO brakuje kanałów

@Maniek116  jeżeli masz dostęp do tych kanałów normalnie w usłudze tv, a są one dostępne w serwisie to powinieneś mieć do nich dostęp, skontaktuj się z infolinią przez czat lub telefonicznie, konsultant powinien odnowić uprawnienia i kanały powinny być dostępne. Poza tym nie wszystkie kanały które są w tv, mogą być dostępne w serwisie, ale też nie jest jak piszesz że to "pięć kanałów na krzyż".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange TV GO brakuje kanałów

@Maniek116  jeżeli masz dostęp do tych kanałów normalnie w usłudze tv, a są one dostępne w serwisie to powinieneś mieć do nich dostęp, skontaktuj się z infolinią przez czat lub telefonicznie, konsultant powinien odnowić uprawnienia i kanały powinny być dostępne. Poza tym nie wszystkie kanały które są w tv, mogą być dostępne w serwisie, ale też nie jest jak piszesz że to "pięć kanałów na krzyż".


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Orange TV GO brakuje kanałów


@Maniek116napisał(-a)

Mam problem z usługą Orange TV GO, brakuje mi kanałów które mam normalnie wykupione i działają mi na telewizorze (na przykład Polsat Viasat Nature, BBC Earth HD). Widzę te programy na stronie Orange TV GO ale nie mogę na nie kliknąć, jest na nich symbol kłódki. Ta usługa jest tak wybrakowana, że jest 5 kanałów na krzyż czy to błąd?


Nie wszystkie kanały dostępne w IPTV są dostępne w Orange TV GO. Listy kanałów są na oficjalnych stronach informacyjnych. Są też dodatkowe ograniczenia: niektórych kanałów, nawet jeśli są, nie da się oglądać poza LAN dekodera (tak przynajmniej słyszłem, osobiście nie korzystam z Orange TV GO).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange TV GO brakuje kanałów

@Maniek116  jeśli brakuje kanałów, a da one oznaczone kłódką, to znaczy, że operator nie ma pozwolenia na udostępnianie tego kanału w opcji TvGo. Takie są ustalenia z dostawcą treści. Na przykład kanały TVP... Są zastrzeżone tylko do strefy domowej po wi-fi. Tam odbierzesz je normalnie. Spróbuj to samo z tymi, których brak. Jeśli będą działały przy modemie na urządzeniu mobilnym po wifi, to już będziesz wiedział co jest grane... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange TV GO brakuje kanałów

@Maniek116 sprawdź dostępność kanałów korzystając z internetu domowego. W zależności od internetu, a dokładnie z zakredu numerów IP jakie otrzymujesz przy połączeniu z Internetem, takie kanały mogą być dostępne. Największe ograniczenia są poza terytorium Polski.

Jeżeli w sieci domowej masz dalejbzablokowane, to kontakt z Orange w tej sprawie i wyjaśnienie sytuacji.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Orange TV GO brakuje kanałów

Ja właśnie korzystam wyłącznie z sieci domowej łącząc się poprzez wifi. Na telewizorze mam chyba wszystkie kanały z poniższego screena natomiast tutaj jak widać prawie same kłódki.


Bez tytułu.png

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange TV GO brakuje kanałów

@Maniek116  może masz starszą wersję oprogramowania, sprawdź upgrade i ewentualnie prze instaluj, bo kłódki.... Hmm, nie kojarzę. Domek tak.... Kłódki nie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Orange TV GO brakuje kanałów

Ja to uruchamiam na laptopie bezpośrednio z oficjalnej strony a z tego co widziałem, to dedykowane aplikacje są jedynie na telefony i tablety.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange TV GO brakuje kanałów

@Maniek116 tak jak pisałem wcześniej skontaktuj się z infolinią, powiedz konsultantowi o co chodzi, być może jest jakiś błąd i odnowienie uprawnień pomoże. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange TV GO brakuje kanałów

@Maniek116  na laptopie też powinno działać, sprawdzone,...