Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

Ja Normalnie Bardzo Się Cieszę Że Od Dnia 27.10.2017 Idę Przedłużyć Umowę Na Dalszą Część Mojej Satelitarnej Przygody z Orange,#1 Najlepszych Platfom Cyfrowych w Polsce Pod Względem Technologicznym Mogę Sie Pochwalić Że Chciałbym Dołączyć Canal+ Select z Dostępem Do 9 Kanałów,HBO z Dostępem Do 3 Popularnych Stacji,Cinema Oraz Filmbox i Jeszcze Eleven Sports 🙂

 

Obecnie Posiadam Pakiet Extra+,a Już Od 27.10.2017 Czyli Na Dwa Dni Przed Moimi 21 Urodzinami Dołączam Oficjalnie Kanały Premium Za Dobrą Cenę 🙂 a Moje Urodziny Wypadają w Niedzielę 29.10.2017

 

i Oczywiście Zostanę Przy Wspaniałym Oraz Przebojowym Dekoderze Sagemcom UHD 88 z Konweterem Monoblock Quad Na Dwie Satelity Czyli Hot Bird i Astra 🙂

 

Ja Także Mogę Się Także Pochwalić Dostęp Do Setek Kanałów Niekodowanych z Satelity Hot Bird i Astra o Każdej Tematycze i Różnorodności i Prawie 70 Kanałami Naziemnymi z Polski,Czech i Niemiec 🙂

3 ODPOW. 3

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

Cieszymy się Twoim szczęściem. Jeśli w czymś możemy tu pomóc to daj znać.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

To i ja się podepnę pod temat. Właśnie dostałem smsa od Orange, że przesyłka nr.xxxxxxxx... jest już spakowana. Czyli będzie Orange LoveEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

Mhmmm, mam pamięć wybiórczą, ale styl pisania Kawaleros, zwłaszcza te informacje o tym że ma dostęp do kanałów zagranicznych przypomina mi posty, (chyba) innego użytkownika...