Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód iptv - TP LINK


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22058
  • 181

Orange światłowód iptv - TP LINK

@mFaster 

IPv6 działa w Orange "różnie". Generalnie lepiej tego nie wymuszać. Brak też opisu jak powinna wyglądać konfiguracja LAN. FunBox w takim kontekście od strony LAN prezentuje tylko IPv4 więc nawet nie ma na czym się wzorować.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Kolejne wnioski orange cos czuje ze sie gubi w wypowiedziach podają mi VLAN do Voip 51

 

A w ich konfiguracji? Nieco inaczej wiec temat do rozwazenia i potestowania 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Voip ... Vlan 35


signal-2022-05-07-07-30-58-397.jpgScreenshot_20220507-073014.png

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22058
  • 181

Orange światłowód iptv - TP LINK

@mFaster 

VoIP czy to przez FB czy inną bramkę to w zasadzie idzie normalnie przez internet, to się zgadza. Ale nie pisałem o tym, bo twierdziłeś że Ci to niepotrzebne. Gdybyś zmienił zdanie to jeszcze trzeba przepuścić protokół SIP przez NAT i to zadziała (w zasadzie na każdym smartfonie).

Co do TV to konfiguracja FB potwierdza, że te dwa tagi powinny być obsłużone: VLAN 839 dla TV (multi) i VLAN 838 dla VoD (uni).

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Voip jest mi zbedny ale nie zdziwilbym sie gdyby cos puszczali do tv tym samym vlanem to internet


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Udalo mi sie uruchomic dzialajace IPV6 takze jest to mozliwe 🙂 pare epitetów rzucone i gra muzyka


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Udało Ci się w końcu poprawnie skonfigurować komplet usług na TP-Linku?

 

Jeśli tak, to możesz wrzucić zrzut z konfiga TP-Linka oraz info do jakiego portu masz podłączony dekoder?

 

Pzdr, 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Na żadnym cywilizowanym routerze nie da się tego ogarnąć. Finalnie działa mi to na Mikrotiku z różnicą taką że dekodery są podłączone po kablu i funbox leży spakowany w pudełku 🙂 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Orange światłowód iptv - TP LINK

TP-Link na pewno Orange TV żaden z obecnych nie obsłuży, mają podstawową obsługę VLAN tylko do internetu 😎