Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

Nowe canal plusy i od razu w Orange https://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-100-pko-ekstraklasy-w-jednym-miejscu-platforma-ncplus-uruc...

Podkreśle jeszcze raz rynek tv w Polsce stoi to i nowości mało
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 1145
  • 777
  • 13

canal + ha ha ha to nie nowość tylko kanał do dany sportowy i tylko premium dla bogatych ludzi my mówimy o zwykłych kanałach tv nie mega premium z 300 zł

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 351
  • 823
  • 18

Hejka @Citi2017 obawiam się, że to nie @RaDo_sny delikatnie w błąd Cię wprowadził...

Owszem, jest oferta z "lojalką" na HBO 24 miesiące za 10 zł/Msc. ( dla IPTV )

PS. @RaDo_sny pracuje w Orange.

Pozdrawiam Szczęśliwa kobieta

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Pracuję w Orange
  • 373
  • 517
  • 45

@Citi2017 no co mam Ci powiedzieć... Dziś z Klientem podpisywałem umowe o HBO za 10 zł. Jutro Ci z rana podepne regulamin promocji Emotikon: Szczęśliwy 

Poziom 22, Pasjonat
  • 1145
  • 777
  • 13

[ Edytowane ]

ok Bartłomiejto aktywuj mi ten pakiet za 10 zł HBO bo w Elblągu w salonach go nie ma   i na infolinii też twierdzą że nie ma ok ? skoro twierdzisz że jest 

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 351
  • 823
  • 18

@Citi2017 nie mogę tego uczynić z kilku względów. Szukam rozwiązania dla Ciebie tej sprawy, może @RaDo_sny pomoże.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 1145
  • 777
  • 13

[ Edytowane ]

mam jechać do szczecina z Elbląga ? i na dowód że nie ma takiego pakietu tak mi twierdzą wysyłam zapis rozmowy 

zapis.jpg

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

A pracownik salonu powiedział Ci, że takiej promocji nie ma? czy dla Ciebie jest niedostępna? wpisywano numer Twojej usługi lub jakieś inne dane do komputera?
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 351
  • 823
  • 18

[ Edytowane ]

Nie odczytuj mnie w ten sposób :-) Nie sugerowałem takiej wycieczki.

PS. Sprawdź PW.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 1145
  • 777
  • 13

wysłałem ci do poprzedniej rozmowy zapis że  nie ma takiego pakietu HBO za 10 zł twierdzą . nie nie sprawdzała nic na komputerze tylko od razu powiedziała że nie ma takiego pakietu HBO ZA 10 ZŁ

0 Lubię to
Odpowiedz