Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 21
  • 0

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Pokażę 3 obrazki, a potem zadam pytanie:

2018-10-19

orange1.jpg

 

 

2018-11-15

orange2.jpg

 

2018-11-29

Orange3.jpg

 

 

Czy Wy też tak macie, że kiedy daję się na coś namówić osobie dzwoniącej do mnie z Orange, to tak to się kończy?

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Skąd ten obrazek nr.1 ? Nie kojarzę takiej promocji. A w umowie jak jest ? Masz jakiś regulamin ?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 21
  • 0

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Obrazek jest z emaila jakiego otrzymałem, po telefonicznej ofercie: Canal+Select za 29,90 ale w pakiecie rabat do 0zł na 12 miesięcy na posiadany przeze mnie pakiet Bogaty za 35zł. Ja też nie wiedziałbym gdyby nie zadzwonili, co ciekawe, gdy już podpisałem i nawet uruchomiony był C+ to nadal wydzwaniali i nadal chcieli proponować C+.... 

Umowa jest z ITI Neovision (choć dzwonił do mnie przedstawiciel Orange), więc im nic do oferty/opłat które pobiera Orange za pakiet Bogaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Czy do reklamacji dołączyłeś treść maila? składałeś ją bezpośrednio w Orange czy za pośrednictwem ITI/nc+? Taka promocja była (więc chyba i jest jak dostałeś maila). Warto dobrze opisać sprawę i powinno być wyprostowane. Uwaga: rabat jest widoczny w dziwnym miejscu na fakturze a nie bezpośrednio pod opłatą za bogaty (więc sprawdź wszystkie kartki czy go na pewno nie ma).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 21
  • 0

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Reklamację składałem telefonicznie, więc nie było jak przekazać emaila, przeczytanie nie wystarczyło. Rabatu nie ma, sprawdzałem.

No to teraz podpowiedzcie, jak przesłać reklamację do reklamacji? e-mailem nie można, bo się odbija, czat nie działa (jestem zalogowany a aplikacja uparcie żąda zalogowania się), naprawdę mam wysłać listem papierowym?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Jest jeszcze messenger, ale nie wiem czy "system" przepuści załącznik....

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 21
  • 0

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Messenger czyli na FB mam pisać?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Tak, ale w tej części Messenger na profil Orange Polska.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 21
  • 0

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

Bez powodzenia. na Messengerze też nikt nie odpowiedział. Czat nadal nie działa (sprawdziłem na różnych przeglądarkach i nawet różnych komputerach)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Oferta na Canal+ Select a pakiet Bogaty

W salonie Orange nie można złożyć reklamacji?