Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości na rynku telewizyjnym


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.

A czy będzie w 4K?

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.

Akurat informacyjne jeszcze ujdą, ale te z filmami to tragedia. Wszystko masz na HBO go i netflixie czy innym VOD, a w TV jeszcze reklamy oglądasz, a na takim TVNie to oglądasz reklamy przerywane filmem, dodatkowo jesteś zmuszony to oglądać o danej porze i dniu, chyba, że sobie nagrasz.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.


@-brtk-napisał(-a)

a w TV jeszcze reklamy oglądasz, a na takim TVNie to oglądasz reklamy przerywane filmem, dodatkowo jesteś zmuszony to oglądać o danej porze i dniu, chyba, że sobie nagrasz.

 


nie nagram, przynajmniej nie w Orange mogę za to nagrać zagraniczne euronews i france24 albo discopolo kanały muzyczne maja funkcje multinagrywarki.
Podstawowe kanały tvn-u TVP ani filmowe (tylko kanały gnioty z naziemnych kanałów ja maja w Orange i Fox) nie maja funkcji nagrywania, przewijania.
A AleKino, Sundance,TVPKultura gdzie oferta dla mnie ciekawa nie maja żadnej funkcji multinagrywarki. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.

Czy to taki wielki problem kupić sobie zewnętrzną niezależną nagrywarkę, podłączyć ją do dekodera i nagrywać co się chce?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.

@bluesmanniak masz jakieś ciekawe rozwiązanie? Większość osób korzysta z tego co dany operator platformy TV udostępni Emotikon: Mrugający.

Nagrywanie [przez HDMI nie jest proste, bo są zabezpieczenia, przez EURO/SCRAT jest kiepska jakość obrazu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.

To prawda co piszesz. Ja mam od lat nagrywarkę Sony z HDD i nagrywam przez EURO - mi jakość wystarcza.

Są nagrywarki/grabbery, które nagrywają/przechwytują po HDMI ale mają skromne możliwości jeśli chodzi o zaprogramowanie takiego nagrywania (tylko ręczny start/stop), ja nie spotkałem takiej - może są?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.

 

napisał(-a)

i kolejna stacja wchodzi na rynek.

a ktoś tutaj pisał ze tv umiera i oferta kanałów się ogranicza 🙃

https://wirtualnemedia.pl/m/artykul/biznes24-nowy-kanal-michal-winnicki-roman-mlodkowski-kiedy-start...

czy ktoś tutaj ma jakieś przecieki o dołączeniu tej stacji do oferty Orange lub wspomniane kanały 4k które weszły z nowym rokiem na polski rynek: Museum4k, Home4k? O tych nowościach pisałem na poprzedniej stronie wątku. Pierwszy będzie miał polska ścieżkę i współpracował z polskimi instytucjami, jest już w C+. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Nowości Telewizyjne Orange TV itp.

marzec za dwa tygodnie

nikt nic nie słyszał, aby wspomniany wyżej polski kanał dotyczący biznesu i gospodarki jako takiej, miał dołączyć do oferty? Tworzy go były wieloletni dziennikarz TVN24 Roman Młodkowski i prezes spółki nadającej kanały Adventure,Power,Nuta,Kids, TVR, NTL, które na przełomie roku dołączyły do pakietów tv Orange.

A kanały Museum4K, Home4K? Pierwszy z pl wersją językową jest w C+ i oferta ma być rozwijana we współpracy z polskimi placówkami kultury.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nowości na rynku telewizyjnym

Witam przychodzę z informacją kanał Polsat Romans  w Poniedziałek 2 Marca 2020 r. zmieni się w Polsat Seriale.  https://satkurier.pl/news/189243/203-polsat-romans-zmieni-sie-w-polsat-seriale.html


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 50
  • 0

Nowości na rynku telewizyjnym

marcin1988_0-1583320285344.png