Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 279
  • 782
  • 2

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

Zbliża się koniec roku 2023 w związku z powyższym jak co roku opisywać będziemy jakie zmiany dla abonentów odnośnie stacji telewizyjnych moglibyście ocenić w ofercie IPTV.

Ja bym liczył na Alfa TVP, na powrót AXNów i przede wszystkim na długo zapowiadany kanał Novelas+.

A wy jak myślicie ?

Jakie nowe kanały poszerzy oferta IPTV Orange w roku 2024 ?

 

 

_______________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19236
  • 55619
  • 755

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

@nnsq9053W9 często o nowych kanałach oraz zmianach jest informacja w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Lista-Kana%C5%82%C3%B3w-Orange-IPTV/td-p/17317


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 355
  • 1477
  • 3

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

Oprócz wymienionych to jakiś kanał 4K np ten Love Nature 4K albo jakiś inny bo cienko z takimi kanałami a chwalą się dekoderami 4K a w ofercie braki pod tym względem jakoś inni operatorzy potrafią dodawać do ofert kanały. Jakiś czas temu było AMA dotyczący oferty tv i co z tych zadawanych pytań zostało zrobione nic. Dla zabicia czasu i z nudów to zrobili. Nic poza tym. Dlatego ja bym się nie spodziewał jakiś zmian i dodawania kanałów konkretnych w najbliższym czasie jaki pozostał do końca roku a tym bardziej do wiosny. Chyba, że sobie przypomną w orange, że robili akcję z pytaniami o ofertę tv o której wspomniałem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

Może jednak lepiej postawić na jakość, nie na ilość kanałów. Może być "byle jak, byle dużo" lub "mało ale jakościowo". Według mnie (podkreślam to moje zdanie) kanałów transmitujących tasiemcowe telenowele jest dosyć, a nawet inne kanały ogólne nadają całe bloki tego więc po co kolejne typu właśnie Novelas+...🤔

Może lepiej jest pójść w jakość a nie ilość...


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1952
  • 9504
  • 79

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

@slav72Mnie w ogóle dziwi, że ktoś jeszcze ma ochotę oglądać ofertę linearną. Poziom większości produkcji urąga godności człowieka. Nie mówiąc o tym, że ostatnio widziałem ten sam film nadawany w tym samym czasie na trzech różnych programach. Jeszcze platformy streamingowe są jakąś alternatywą ale ich poziom również spada.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 355
  • 1477
  • 3

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

@Samotnick Fakt są sytuacje takie i zdarza się to zawsze w okolicach świąt. Mimo wszystko tradycyjna tv tak nie zaginie jakby co nie którzy chcieli. My jako zwykli klienci nie mamy za bardzo na to wpływu możemy jedynie pisać do nadawcy kanału aby lepiej dobierał swój program w takich okresach świątecznych, żeby takie sytuacje się nie powtarzały, że 3 stacje praktycznie o jednej porze ten sam film puszczały.

Zawsze będzie grupa osób i to większa za tv inna za takimi serwisami a inni wcale nie korzystają z obu rzeczy i sytuacja się tak nie zmieni. Co do platform streamingowych teraz są a za chwile mogą zniknąć one bardziej narażone są na to niestety z nimi już tak jest, że nic pewnego co do ich działania np viaplay pojawiła się informacja, że może zniknąć https://satkurier.pl/news/231339/viaplay-w-polsce-tylko-do-konca-2023.html

Dlatego ja bym tak nie brnął w te serwisy bo się zostanie z niczym wtedy jakby tak nagle podjęli decyzje o zniknięciu z danego rynku np z Polski. Tradycyjna tv jaka jest każdy widzi, ale pod tym względem będzie górą nad serwisami.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2619
  • 10787
  • 98

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

Może Alfa TVP za niedługo też się pojawi Orange IPTV bo czytałem, że 13 października ma być dostępny u innego operatora telewizji kablowej. Może  też Orange  dołączy/przeniesie kanał Love Nature 4K  do pakietu Optymalnego lub Komfortowego to wtedy byłoby więcej kanałów 4K w Orange IPTV. Tez brakuje kanału Eleven Sport 4 HD i Polsat Jim Jam może Orange dołączy do pakietu Optymalnego lub Komfortowego.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 279
  • 782
  • 2

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

A może ujednolicą oferte i będą wszystkie kanały w ofercie IPTV ?

I jeszcze jedno: Mogliby na Dekoderze 4K Stream który posiadam umieścić kanał nr 999.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5890
  • 23965
  • 202

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?


@nnsq9053W9napisał(-a)

A może ujednolicą oferte i będą wszystkie kanały w ofercie IPTV ?

...


Zdefiniuj "wszystkie".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 279
  • 782
  • 2

Nowe kanały w 2024 roku w Orange IPTV. Co może się pojawić?

Mam tu na myśli:

AXN-y, Novelas+, Polsat JimJam, Eleven Sports 4, E! i Love Nature 4K .