Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 540
  • 2230
  • 5

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

@Lukimann  Nadal nie rozumiem dlaczego nie zrezygnowałeś z orange tv przy zmianie HBO MAX na MAX? teraz musisz czekać na koniec umowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 108
  • 0

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.


@_Artek_napisał(-a)

@Lukimann  Nadal nie rozumiem dlaczego nie zrezygnowałeś z orange tv przy zmianie HBO MAX na MAX? teraz musisz czekać na koniec umowy.


Nie chciałem ryzykować, że każą zapłacić karę.

Po drugie jestem cierpliwy. Inni operatorzy będą się prosić aby z nimi podpisać umowę w czasie świąt Bożego Narodzenia. Wtedy jest najlepszy czas na promocje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 324
  • 1350
  • 2

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 108
  • 0

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Jakby nawet 50  osób oddało głosy to coś da?

Dla nich liczą się głosy w postaci naszych portfeli.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 324
  • 1350
  • 2

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Nie wiem ale przynajmniej orange będzie widziało czego klienci chcą. Wiem, że dla nie których tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa się liczy jak w tej kreskówce o McKwaczu by się kąpali w tej kasie i nic więcej. Te głosy o których piszesz w formie portfeli wcześniej czy później podziękują i nawet tego nie będzie miał orange ale będzie za późno.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 324
  • 1350
  • 2

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

C+ podał informację, że prowadzone są rozmowy z dostawcami tv, ciekawe czy orange znajdzie się w tej grupie, która będzie oferować pakiet c+ jak dawniej? Co ciekawe jeden z tych nowych kanałów mianowicie C+ 360 ma zastąpić inny, który jest obecnie dostępny dla tych co oczywiście wykupili pakiet c+ u jakiegoś dostawcy np orange, czy w samej platformie c+ ciekawe o jaki kanał chodzi.

Jedyna informacja od orange to "Nie komentujemy rozmów z nadawcą"

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-extra-canal-360-liga-mistrzow-jak-ogladac-canal-polsat-b...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2150
  • 7933
  • 32

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

same problemy z tą TV. Biorąc pod uwagę, że O samo z determinacją utrudnia korzystanie z netu z własnym sprzętem, nastąpi odpływ chętnych na IPTV.

 

 

 

 

____________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.