Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

Kanały AXN w ofercie iptv orange. Czy to jeszcze możliwe?

Taki pomysł przyszedł mi do głowy żeby założyć  i jednocześnie sprawdzić czy są chętni aby te kanały wróciły do oferty i ile głosów zbierze ta propozycja.

Chodzi o główny AXN, AXN Black, AXN White, AXN Spin. Jeżeli zbierze wystarczająca ilość głosów myślę że nikt z orange nie przejdzie obojetnie na taki pomysł i się też zainteresują żeby zadziałać w tym kierunku.

3 tygodni(e) temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Nie dotyczy

Czy oni wogóle biorą pod uwagę zainteresowanie klientów dotyczące poszerzenia oferty o wspomniane kanały?

 

Na AMA widać było zainteresowanie ofertą o usunięte kanały, 4K. 

A co dodali..Polsat Jim Jam  😄  😄

3 tygodni(e) temu

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

Co do AMA o którym wspomniałeś to ja mam swoje zdanie już wyrobione po roku po tym jakie odpowiedzi padały a co robią a bardziej czego nie robią w nie których kwestiach. Założyłem ten pomysł bardziej jako ankietę chciałbym zobaczyć jak inni postrzegają brak tych kanałów w ofercie bo chyba orange jest jedynym operatorem, który ich nie ma przynajmniej z tych najbardziej znanych, jakoś o innych nie słyszałem. A kiedyś ten pomysł posłuży, żeby orange go zrealizował i będzie jak znalazł już z gotową ilością głosów o ile ktoś z orange nie umyśli go wcześniej zamknąć bo się co nie spodoba znowu. Zakaz zamykania 🛑 stawiam dla wiadomych osób. Tylko głosy i komentarze w tej kwestii ✔️. Najlepiej jedno i drugie żeby było i głos i komentarz od każdej osoby, jak to postrzega jeżeli zagłosuje.

 

Przekażcie innym, że jest taki pomysł, żeby każdy kto korzysta z oferty tv w orange a znacie i wiecie mógł się ustosunkować do tego.

3 tygodni(e) temu

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny