Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 576
  • 2434
  • 5

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

@Anonim  Nadal nie rozumiem dlaczego nie zrezygnowałeś z orange tv przy zmianie HBO MAX na MAX? teraz musisz czekać na koniec umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.


@_Artek_napisał(-a)

@Anonim  Nadal nie rozumiem dlaczego nie zrezygnowałeś z orange tv przy zmianie HBO MAX na MAX? teraz musisz czekać na koniec umowy.


Nie chciałem ryzykować, że każą zapłacić karę.

Po drugie jestem cierpliwy. Inni operatorzy będą się prosić aby z nimi podpisać umowę w czasie świąt Bożego Narodzenia. Wtedy jest najlepszy czas na promocje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 374
  • 1557
  • 3
Anonim

Nie dotyczy

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Jakby nawet 50  osób oddało głosy to coś da?

Dla nich liczą się głosy w postaci naszych portfeli.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 374
  • 1557
  • 3

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Nie wiem ale przynajmniej orange będzie widziało czego klienci chcą. Wiem, że dla nie których tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa się liczy jak w tej kreskówce o McKwaczu by się kąpali w tej kasie i nic więcej. Te głosy o których piszesz w formie portfeli wcześniej czy później podziękują i nawet tego nie będzie miał orange ale będzie za późno.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 374
  • 1557
  • 3

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

C+ podał informację, że prowadzone są rozmowy z dostawcami tv, ciekawe czy orange znajdzie się w tej grupie, która będzie oferować pakiet c+ jak dawniej? Co ciekawe jeden z tych nowych kanałów mianowicie C+ 360 ma zastąpić inny, który jest obecnie dostępny dla tych co oczywiście wykupili pakiet c+ u jakiegoś dostawcy np orange, czy w samej platformie c+ ciekawe o jaki kanał chodzi.

Jedyna informacja od orange to "Nie komentujemy rozmów z nadawcą"

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-extra-canal-360-liga-mistrzow-jak-ogladac-canal-polsat-b...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2231
  • 8364
  • 33

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

same problemy z tą TV. Biorąc pod uwagę, że O samo z determinacją utrudnia korzystanie z netu z własnym sprzętem, nastąpi odpływ chętnych na IPTV.

 

 

 

 

____________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 374
  • 1557
  • 3

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Aktualizacja mojego ostatniego postu:

Wiadomo już jaki kanał zastąpią tym nowym Canal+360 a mianowicie znika Canal+ Family. Szersze wyjaśnienie w artykule dlaczego taka zmiana oczywiście nie bezpośrednio od nadawcy ale ciekawe wyjaśnienie od autora artykułu. Informacja dla tych co mają dostęp do pakietu C+

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-360-canal-family-zmiana-nazwy-krrit-liga-mistrzow-jak-og...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Jak to zmiana nie bezpośrednio od nadawcy?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 374
  • 1557
  • 3

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

@Piotrekk85 Chodzi o to że to nie c+ podaje powód dlaczego akurat ten kanał a nie inny tylko autor artykułu podaje możliwe powody  w artykule, dlaczego C+ Family. Cytat tego fragmentu:

"Dlaczego Canal+ najpierw wystąpił o koncesję dla Canal+ 360, a teraz chce zmienić nazwę Canal+ Family na Canal+ 360? Najbardziej prawdopodobne są dwa powody. Nadawca mógł wystąpić o koncesję „na wszelki wypadek”. Ostatnio KRRiT nie zgodziła się na zmianę nazwy stacji Zakupy24.TV na Wiadomości24. Towarzyszyła temu bowiem zbyt radykalna zmiana tematyki. Inny powód może mieć podłoże techniczne. Nadawca mógł w ostatnich tygodniach uznać, że mimo zmiany FEC na transponderach satelitarnych, wciąż brakuje mu miejsca do emisji kolejnej stacji w odpowiedniej jakości. Przekształcenie jednego z kanałów w Canal+ 360 rozwiąże problem."

A czy tak rzeczywiście jest czy jeszcze inny powód tego to tylko C+ wie.

Mam nadzieje, że wyjaśniłem to o co pytasz.