Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Okej, ale jeśli masz c+ w Orange, to te zmiany bezpośrednio Cię nie dotyczą.

Na pewno wniosek na stronach krritv ma uzasadnienie.

Canal+ family był często kanałem gwarantowanym, więc zmiany są jasne by zrzucić ogon starych ofert i sprzedawać drożej nową ofertę. Obecnie c+ dla nowych klientów nie jest oferowany w Orange.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1418
  • 3

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Dlatego zaznaczyłem, że to jest informacja bardziej dla tych co mają wykupiony dostęp do pakietu c+ zanim zniknął z oferty orange bo może nie wiedzieć taka osoba i być zaskoczona gdzie jest c+ family nagle bo oglądała ten kanał. Chociaż w innym poście też podałem, że c+ rozmawia z operatorami i może w tej grupie jest orange. Chociaż orange jedyną informacje podał, że nie będzie tego komentował, ale może wróci ten pakiet. Nadzieja zawsze jest.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Każda technologia ma swoje wady, sat ustawienie anteny i pogoda, z iptv każdy kanał może wypaść w każdej chwili..... i tak wcześniej czy później wszyscy przejdziemy z dwuletnich umów na zbiór niezależnych subskrybcji