Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NC+GO

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

NC+GO

Witam serdecznie. Ostatnio dobrałem pakiet canal+ , na następny dzień zarejestrowałem się na stronie nc+go i jest mały problem o ile są wszystkie kanały z pakiety c+ to mam kłódki pozakładane na takich kanałach ja eurosport czy nsport a normalnie mam je w swoim pakiecie w orange love a konretnie pakiet ekstra i na dekoderze normalnie mogę je oglądać a za pomocą aplikacji nc+go już nie bo są tak jak by zakodowane czy to normalne ?


Bez tytułu.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

NC+GO

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

NC+GO

@SEVEN7 raczej kanały odkodowane z pakietu TV pokrywają się na apce NC+ GO. Trzeba tą sprawę wyjaśnić na infolinii. Skontaktuj się pod numerem 22 310 45 45 lub 22 310 47 47.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

NC+GO

W niektórych przypadkach ze względów technicznych usługa będzie dostępna nawet do 45 dni od zakupu u...

 

Na tej stronie jak przewiniesz masz pakiety i dostępne kanały jakie możesz obejrzeć w nc+ go.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

NC+GO

czyli aktywacja trwa aż 45 dni?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

NC+GO

Niekoniecznie aż tyle ale możliwe. 

Jakie kanały mogę oglądać? (ilość kanałów uzależniona od wykupionego pakietu nc+) sprawdzisz tutaj.

W razie problemów z działaniem usługi, skontaktuj się z nami pod numerem infolinii 510 100 100.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

NC+GO

Dziwne jest to ,że canały plus sa od razu a na reszte trzeba tak długo czekać od czego to jest uzależnione ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

NC+GO

@SEVEN7zadzwoń na infolinię cyfra+ i wyjaśnij sprawę. Może kanały szybciej będą dostępne w apce.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NC+GO

Jeśli nie minęło 45 dni od aktywacji c+ na dekoderze Orange, to normalne. Trochę trwa aktywacja. Formalnie musisz opłacić pierwszą fakturę z opłatą za canal+ - a te naliczane są z miesięcznym opóźnieniem. Nie ma sensu składać reklamacji. Jest to opisane na stronie www https://www.orange.pl/lp/ncplus_go