Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

@Henryk12  na DTH od Orange połączenie z routerem ( czy po kablu, czy po wifi) jest konieczne. Nie dość, że dekoder wyświetla info o jego braku, to nie ma info w paskach informacyjnych i o szczegółach oglądanego programu. Nie ma upgrade i kontroli technicznej. Niby nie ma obowiązku, bo i tak jakoś będzie działał, ale dekoder domaga się widoku fb. Nawet na pusto, bez netu. Byle był adres IP z modemu 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

@agat13  nie wiem jak dokładnie to jest z usługą sat Orange, ale upgrade i kontrolę techniczną można równie dobrze wykonać poprzez połączenie satelitarne bez udziału neta (czy modemu), tak samo jest z uprawnieniami do odbioru (tak to się dzieje u innych dostawców usługi sat).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Jeśli jest dekoder od Canal+ po SAT to nie musi być połączony z modemem, równie dobrze można zabrać dekoder w inne dowolne miejsce i będzie działał po SAT. Kod do aktywacji na HBO MAX powinien być wysłany SMS na numer kontaktowy podany przy zawieraniu umowy. Orange TV GO w każdym pakiecie po IPTV jest bezpłatne, logujesz się ID i PIN. Do Canal + Online nie będziesz miał dostępu póki co.

EDIT:

HBO MAX:

Wejdź na stronę HBOMAX

Wybierz przycisk "Zaloguj się"

Wybierz przycisk "Połącz konta"

Wybierz operatora Orange

Przewiń w dół, dostawcy są wg kolejności alfabetycznej

Podaj dane i "Utwórz konto"

Wprowadź kod otrzymany przy zakupie (SMS)

Wybierz Profil.

Koniec

 

EDIT

Canal + Online:

nc+ GO to usługa, która nadal jest utrzymywana i dostępna dla:

  • Klientów pakietów telewizyjnych od CANAL+ zakupionych w ramach Telewizji Orange IPTV i DTH (w ramach oferty DTH od Orange sprzed 26 lipca 2021),

  • Klientów platformy CANAL+,
  • nie ma możliwości korzystania z usługi, jeżeli Klient nie posiada usług CANAL+.
  • docelowo planowana jest zmiana i Klienci w ramach umowy z CANAL+ będą dostawali dostęp do serwisu CANAL+ online (pierwsza faza najwcześniej w marcu dla Klientów już zarejestrowanych do nc+ GO, potem udostępnienie serwisu pozostałym uprawnionym Klientom).

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Na dekoder 4K ULTRABOX+ nie trzeba żadnego połączenia z internetem wszystko z satelity idzie uprawnienia,stacje radiowe i.t.p. Internet można se do niego podłączyć,żeby zwiększyć jego możliwości usługi vod i żeby oglądać z internetu. W końcu zrobione jest tak jak w inne platformy satelitarne.

Ale to tylko w usługa satelitarna DTH Orange z Canal+ i musisz mieć antena satelitarna. Musisz mieć dekoder i umowa z Canal+, bo na starszych dekoderach z DTH Orange typu Sagemcom WHD-80 musi być nadal te połączenie z router, funbox.

A spytam jak jest z Orange GO dla klientów usługa satelitarna DTH Orange z Canal+?

Jest dostępne,czy nie, ile kosztuje? Kiedyś była opłata 5 zł. za miesiąc dla nich i dla abonentów usługa satelitarna DTH Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

AKTUALIZACJA:

Pytałem teraz na infolinia Orange,  Orange Go nie jest dostępne wcale, nie da dokupić też dla abonentów DTH Orange z Canal+, tu jest dostępny tylko bezpłatny CANAL+ONLINE i na odwrót,

dla abonentów IPTV Orange, kablówka jest dostępne bezpłatne Orange GO, a nie ma dostępnego wcale Canal+Online.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO


@Henryk12napisał(-a)
...

dla abonentów IPTV Orange, kablówka jest dostępne bezpłatne Orange GO

...


To nie do końca jest prawda, cena zależy od umowy. Dla starszych umów Orange GO nie jest bezpłatne, nawet dla IPTV.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

@Pashki 

Widzę że znalazłeś rozwiązanie... Możesz to jakoś podsumować? Pytam bo jestem zainteresowany odpowiedzią na pytanie które zadałeś.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Zgadza się, również w starsze umowy i dekodery DTH Orange w usługa satelitarna jest dostępne jeszcze Orange GO i jest po 5 zł. na miesiąc, a nie ma Canal+Online.

A HBO MAX jest dostępne dla DTH Orange z Canal+ i do nowe umowy?

Trzeba mieć wykupiony pakiet HBO na dekoder, czy jak?

Bo na przykład żadnego kodu SMS nie otrzymałem do tego HBO MAX po podpisanie umowa, ale też nie mam tego HBO w pakiecie na dekoder.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO


@Henryk12napisał(-a)
...

Trzeba mieć wykupiony pakiet HBO na dekoder, czy jak?


No właśnie, sam chciałbym wiedzieć. Noszę się z zamiarem sprawdzenia w praktyce, ale to musi z tydzień poczekać, bo teraz nie mam czasu na TV. Włączenie HBO na dekoderze to prosta sprawa, ale gdzie wtedy szukać tych kodów? W portalu? W BOK?

Tak jak napisałem, pewnie to sprawdzę, ale może ktoś już to przerabiał i mógłby się podzielić.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Dla mnie jako nowego klienta usułg telewizyjnych odpowiedz zaznaczona jako rozwiazanie była odpowiednia odpowiedzia. NIe mam dostepu do Canal+Online, a po kontakcie z infolinia Orange dowiedzialem sie ze dostep do HBO MAX dostane po conajmniej 7 dniach, maksymalnie po 14 dniach od podpisania umowy. Szkoda ze nie ma Canal+Onlinie w Pakiecie Prestige, bo nie moge przez to ogladac Premier League na komputerze, ale jakos przezyje.