Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mundial w 4K w Orange TV


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Mundial w 4K w Orange TV

Wiadomo o dacie startu tego kanału w Orange , czy będzie to dzień przed otwarciem imprezy , czy może trochę wcześniej?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Mundial w 4K w Orange TV

Transmisje będą realizowane na dwóch nowych kanałach uruchomionych na mistrzostwa:
1. TVP 4K
Na kanale TVP 4K nadamy 52 mecze m.in. mecz otwarcia mistrzostw, wszystkie spotkania polskiej reprezentacji, 40 spotkań grupowych oraz mecze fazy pucharowej.
2. CANAL+ 4K
Tutaj pokażemy 12 meczów na wyłączność: 8 meczów grupowych, w tym pojedynek broniących tytułu Niemców ze Szwecją, hit Portugalia - Hiszpania, a także spotkania Dania - Francja, Argentyna – Chorwacja, Brazylia – Szwajcaria, Anglia – Belgia, Urugwaj – Rosja oraz Kolumbia – Japonia.
Widzowie CANAL+ 4K UHD zobaczą także jeden mecz 1/8 finału, jeden ćwierćfinał, jeden półfinał oraz 15 lipca wielki finał na moskiewskich Łużnikach.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Mundial w 4K w Orange TV

A ktoś coś wie co dla klientów w takich sytuacjach?
1) nie mają światłowodu
2) mają światłowód ale inny dekoder
3) mają światłowód (główny to ICU, a multiroom to inny) - to mundial będzie na jednym dekoderze?

Bo na ogólnych kanałach tvp1 i tvp2 nie mają być wszystkie mecze w standardzie sd/hd.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Mundial w 4K w Orange TV

Kanały już uruchomione, póki co jest plansza, start transmisji 14.06

Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV


@Matnapisał(-a)

Kanały już uruchomione, póki co jest plansza, start transmisji 14.06


@MatA na jaki numer kanału ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Mundial w 4K w Orange TV

Kanały 18 i 19 .


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Mundial w 4K w Orange TV


@Anonimnapisał(-a)

@Matnapisał(-a)

Kanały już uruchomione, póki co jest plansza, start transmisji 14.06


@MatA na jaki numer kanału ?


Potwierdzam to co napisała @balbina12 - Kanały 18 i 19.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Mundial w 4K w Orange TV

Mam światłowód ale niestety stary dekoder. Powołując się na wcześniej wspomniany artykuł i możliwość wymiany starego dekodera na nowy, dostałem odpowiedź, że owszem, mogę mieć nowy dekoder ale za opłatą raptem 129 zł...

Czy ktoś się już z tym spotkał i może potwierdzić, czy po prostu trafiłem na takiego konsultanta, który chciał mnie zbyć?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Mundial w 4K w Orange TV

Jeśli jesteś w środku lojalki, to niestety tak jest.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Mundial w 4K w Orange TV

Wczoraj podano plany transmisji przez TVP.
Rozpiska dla 4K http://satkurier.pl/news/171209/plan-transmisji-4k-z-mundialu.html

Dla wszystkich nie mających telewizora lub dekodera z 4K, wszystkie mecze będą w standardzie HD na jedynce lub dwójce - rozpiska https://media2.pl/media/150849-Mundial-2018-Szczegolowy-plan-transmisji-w-TVP1-i-TVP2.html