Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom orange TV kablowy i satelitarny


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Multiroom orange TV kablowy i satelitarny

Na chwilę obecną posiadam pakiet orange love z multiroom kablowy. Mam również instalacje antenową satelitarną doprowadzoną do salonu gdzie posiadam dekoder od innego dostawcy.

Czy jest możliwość dobrania w ramach jednego posiadanego przeze mnie pakietu orange love dekodera który działał by w technologii satelitarnej. Chodzi mi rezygnacje z innego operatora i przejście całkowicie nie orange tv. Z tym że potrzebuje 3 dekoderów a wiem że w technologi kablowej jest możliwość posiadania tylko dwóch.

Pozdrawiam

Michał

4 ODPOW. 4

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Multiroom orange TV kablowy i satelitarny

Zapraszam do zapoznania się z nowymi pakietami Orange LOVE, które od dzisiaj są dostępne m.in. na stronie orange.pl

 

Niestety usługa Multiroom jest świadczona wyłącznie dla technologi kablowej. W przypadku chęci skorzystania z oferty SAT, konieczne będzie podpisanie nowej umowy.

 

Polecam technologie kablową z uwagi na rozbudowaną ofertę m.in. o kanały Polsatu, które są nieodstępne w ofercie SAT. Usługa Multiroom może działać również przez Wi-Fi przy użyciu dekodera WHD80 bądź Smart Wi-Fi BOX. Nie będzie wówczas konieczności ciągnięcia dodatkowego kabla tam gdzie masz satelitę.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Multiroom orange TV kablowy i satelitarny

Obecnie niestety opcja multiroomu na 3 dekodery jest niemożliwa, ale jak ptaszki śpiewają, rozpoczęcie wiosny, to zmiana nie tylko pory roku 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Multiroom orange TV kablowy i satelitarny

Tak jak pisałem mam już dwa dekodery podłączone po WIFI do tv kablowej. Potrzebuje jeszcze trzeci ale takiej opcji nie dajecie po kablu. Czy coś się zmieniło?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multiroom orange TV kablowy i satelitarny

Niestety nie.