Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom na TV satelitarnej

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Multiroom na TV satelitarnej

Witam,

 

Posiadam TV Satelitarna chcialbym uruchomić multiroom jak to zrobić? Posiadam również Orange TV Go lecz sprzedawca w salonie wprowadził mnie w błąd twierdząc ze na wszystkich urządzeniach z Androidem można korzystać z aplikacji  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom na TV satelitarnej


@alagyrdnapisał(-a)

Witam,

 

Posiadam TV Satelitarna chcialbym uruchomić multiroom jak to zrobić? Posiadam również Orange TV Go lecz sprzedawca w salonie wprowadził mnie w błąd twierdząc ze na wszystkich urządzeniach z Androidem można korzystać z aplikacji  


Na jakich urządzeniach z Android masz problem?

Tu opis Orange-tv-go , jak TV nie ma opcji instalacji Orange TV Go, to kup na Allegro czy w innym sklepie, /poradniki/telewizory-i-rtv/tv-box 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Multiroom na TV satelitarnej

@alagyrdTV SAT nie ma opcji multiroom. Czemu nie możesz korzystać z TV Go?

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom na TV satelitarnej


@alagyrdnapisał(-a)

Witam,

 

Posiadam TV Satelitarna chcialbym uruchomić multiroom jak to zrobić? Posiadam również Orange TV Go lecz sprzedawca w salonie wprowadził mnie w błąd twierdząc ze na wszystkich urządzeniach z Androidem można korzystać z aplikacji  


Na jakich urządzeniach z Android masz problem?

Tu opis Orange-tv-go , jak TV nie ma opcji instalacji Orange TV Go, to kup na Allegro czy w innym sklepie, /poradniki/telewizory-i-rtv/tv-box 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Multiroom na TV satelitarnej

Witam

 

Specjalnie kupiłem Xiaomi Mi stick i niestety nie można zainstalować aplikacji na stronie Orange go nie jest napisane że można na tv oglądać jest wyraźnie napisane pc telefon i tablet wydaje mi się że jest ta opcja zablokowana, ktoś zainstalował aplikacje na Android TV?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Multiroom na TV satelitarnej


@alagyrdnapisał(-a)

Specjalnie kupiłem Xiaomi Mi stick i niestety nie można zainstalować aplikacji na stronie Orange go nie jest napisane że można na tv oglądać jest wyraźnie napisane pc telefon i tablet wydaje mi się że jest ta opcja zablokowana, ktoś zainstalował aplikacje na Android TV?


Orange TV Go możesz zainstalować na smartfonie czy tablecie z Androidem. Android TV to jednak inny system niż sam Android i tu aplikacja faktycznie nie jest dostępna. 
Coś będzie w przyszłości. Zerknij tutaj https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Szukamy-tester%C3%B3w-Android-TV-nab%C3%B3r-do-test%C3%B3w...

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom na TV satelitarnej

@Sebastian1  Android Tv jest na telewizorach, media box ma Android pod tablet, takie aplikacje z Google Play będą działać, nie testowałem Orange TV GO, być może aplikacja ma jakieś zabezpieczenie i nie instaluje się na media box, @alagyrd  co ci wyskakuje przy próbie instalacji tej aplikacji z Google Play?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Multiroom na TV satelitarnej

W sklepie Play nie ma z nie oficjalnej dystrybucji wyskakuje komunikat platforma nie obsługiwana, to samo instalowane na tel i działa

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom na TV satelitarnej

@alagyrd  jaka wersja Android na tym media box?

Widocznie Orange wprowadziło zabezpieczenia w aplikacji, tego się nie da obejść.